Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tehetem túl magam ezen?

Hogyan tehetem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Egy hete kellett elaltatni az egyik németjuhászunkat, mert gerincsérvet kapott, teljesen lebénult.

A doki azt mondta, annyit tudna segíteni rajta hogy injekciózza a fájdalom ellen, lábra már nem fog állni.

Na ezt magyarázd el egy kissé hiperaktív kutyának, egyébként is 10 éves volt már szegény :(


Ezen már nagy nehezen túltettem magam, maradt még egy kutya, akivel törődni kell.


De világ életemben mopszot szerettem volna, és most egészen véletlenül ráakadtam egy hirdetésre, amiben családi okok miatt odaadnak ingyen két törzskönyvezett fiatal mopszit.

Már rohantam volna értük, mikor eszembe jutott, hogy apósom egy idióta (sajnos anyóséknál lakunk, de külön házban).

Üvölt a kutyákkal, állandóan helyre utasítja őket, rohadt maradékokat ad nekik...


Azt még megtehetném hogy csak felügyelettel engedem őket ki az udvarra, de az nem lenne kényelmes a kutyuknak. Ráadásul nehezebben lehetne összeszoktatni őket a németjuhásszal.

Sétáltatni nem tudom vinni őket, mert az utcában állandóan kint kóborol egy rohadt nagy németjuhász keverék, biztos hogy széttépné őket.


Győztek az észérvek, hagytam a mopszokat, de most annyira kivagyok :(


2012. ápr. 6. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmedet,sorozatokkal,filmekkel.
2012. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigasztalt magad azzal, hogy nem teszed ki veszélynek az állatot. A kutyát nem feltétlenül az szereti, aki tartja, hanem sokkal inkább az, aki az állat érdekét tartja szem előtt. A kutyának teszel jót azzal, ha nem teszed ki kiszámíthatatlan emberek bántalmazásának, felelőtlen állattartók kutyája által okozott veszélynek.
2012. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, kicsit jobban is érzem magam hogy kiöntöttem a lelkem :)

Elég kicsi problémának tűnik (valójában annak is kellene lennie), de jelenleg munkanélküli vagyok, és nagyon jó lett volna egy ilyen kis vakarcs, hogy ne legyek egyedül :)

2012. ápr. 6. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
"...maradt még egy kutya, akivel törődni kell. "-hát törődj vele, sétáljatok, kiránduljatok nap mint nap -ez minden kutya természetes igénye is....és tudd, hogy minden kutya a Mennybe megy!
2012. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!