Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő, ha egy kutyakiáll...

Mi a teendő, ha egy kutyakiállításról nem kaptam visszaigazolást?

Figyelt kérdés
Miskolc CACIBról van szó. Már kétszer beszéltem a meoe-vel, azt az infót kaptam, hogy vigyem a befizetési csekkemet meg nyomtassam ki a nevezési lapot. Mivel online neveztem, csak a kísérőlapot tudom kinyomtatni esetleg.. Az mindenképp kell? Ha lobogtatom a csekket és nem viszem a kísérőlapot, akkor nem engednek be?

2012. ápr. 6. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nagyon felháborodva, akkor biztos beengednek. Elmondod, hogy nem kaptál visszaigazolást, bemutatod a befizetési csekket, egész biztosan nem fognak problémázni.
2012. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A miskolciakat kérdezd meg, hogy megkapták-e a nevezésedet, benne vagy-e a katalógusban. Ha igen, akkor minden rendben.
2012. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kaptál visszaigazoló e-mailt amikor on-line neveztél?
2012. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A miskolciakkal beszéltem. Igen, az online nevezésnél Nevezés regisztrálva van kiírva.


Köszönöm, nagyon fel leszek háborodva:D Igyekszem:D

2012. ápr. 6. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Én érdekesmódon csak az egyik kutyámról kaptam visszaigazolást, amásikról nem.. Igaz,csak estére fogok még menni,de azt hiszem én is nagyon fel leszek háborodva...szintén online neveztem,és elvileg regisztrálva van
2012. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy elég érdekes volt a CACIB is.. Oltási könyvet sem kértek meg zsúfolt volt, nem igazán tetszett. A mi bírónk még leíró bírálatot sem adott.
2012. ápr. 7. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
szörnyű fejetlenség volt, kb. 2 órát álltunk a sorban, mire beértünk, a rendőrök jöttek, és tettek rendet. és a petróleumlámpás holdvilág CAC-on a koncert ki is verte a biztositékot, + eleredt az eső, szóval itt léptünk le:))))
2012. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Katasztrófa, botrányos volt szerintem is. Miskolci vagyok, de a következőn biztos nem leszek ott..
2012. ápr. 7. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
a másik helyszinen, a sportcsarnokban nagyon jó szokott lenni. nem tudom idén miért tették át.
2012. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!