Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya érkezik, de a kislány...

Kiskutya érkezik, de a kislányom állandóan hazahoz valami betegséget az oviból! Lemondjam a kutyát?

Figyelt kérdés
Évek óta várom, h kutyánk legyen, most a célegyenesben, sok gondos előkészítés után megíjedtem, h a kutyusok el tudják kapni az emberi vírusokat. A lányom 5 éves, immunrendszere jól erősödik, de attól még haza fog hozni ezt-azt. Mennyire okozhat gondot ez egy kiskutyának? Konkrét tapasztalat érdekelne.

2012. ápr. 7. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beteg a kislányod, akkor ne ölelgesse, puszilgassa a kutyust. Egyébként kevés olyan vírus van, ami emberről-kutyára nézve gondot okozhat.

Nyugodtan vigyétek haza és jó kutyázást! :) Milyen fajta a blöki?

2012. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hosszas, igen hosszas válogatás után tibeti terriert választottunk. kinti-benti kutya lesz. nevezik a fajtát bölcs bohócnak is, semmi köze a terrierekhez, rossz a fajta névadása. kb 13kgra nő meg,társasági kutya, de mindent lehet vele csinálni, kifejezetten ajánlott első kutyának.

tibettterier.lapunk.hu nem elírás

Köszi a tanácsot, nagyon megnyugodtam!

2012. ápr. 7. 07:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elkapni a kutya semmit a kislányodtól, nyugi! :)
2012. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg esetleg a kiskutya is taknyos lesz, nem kell megijedni, az ő szervezetének is szüksége van egy kis "támadásra". De a tibeti elég egészséges fajta, és megvan minden oltása, nem lesz gond :)
2012. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem rosszul olvasok. Inkább attól félj, mi lesz, ha fordítva történik a dolog. Gondolok itt a férgességre pl. Nagyon vigyázz, hogy a kislányod mindig alaposan mossa meg a kezét kutyusozás után!!
2012. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!