Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál a hányás normálisnak...

Kutyáknál a hányás normálisnak mondható egy-egy alkalommal?

Figyelt kérdés

füvet is evett,biztos fájt a hasa, ezért az is volt benne.

Most volt tápváltás is.Köze lehet ehhez,vagy ez kutyáknál előfordul néha ez?



2012. ápr. 7. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
normális. A sima füves, vagy a közvetlen kaja utánival semmi gond.
2012. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
előfordulhat. és pont ezért esznek füvet... de ha egy nap többször is, vagy naponta, akkor valószínűsíthető, hogy beteg a kutyus > irány az állatorvos akkor
2012. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
61%
ÉG A GYOMRA AZÉRT ESZI A FÜVET ÉS AZÉR HÁNYIK MERT SOKAT EVET VAGY IJESMI AZ ENYÉM IS IJEN VOLT DE EZ NORMÁLIS IDŐNKÉNT.
2012. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudatlan vagyok: és mitől éghet a gyomra?
2012. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

Először hányt egyébként amióta itt van.Bár nem kaja után volt rögtön,hanem éjjel jött rá az öklendezés,azóta már kapott reggelit,és nem volt hányás.

Biztos ezt az új tápot is szoknia kell a gyomrának.

2012. ápr. 7. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
A kutyának nem ég a gyomra. Azért eszik füvet mert szüksége van vitaminokra és rostra.
2012. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
lehet túl gyors volt a tápváltás..
2012. ápr. 7. 11:29
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
A füvet a vitamin miatt eszi,és sajnos a fűevés miatt hányni is szoktak. Én ezt próbálom úgy megelőzni,hogy heti egyszer adok a kutyáimnak almát,vagy félig főtt répát. Az almát szívesen majszolják magában,a répát a csirkehúshoz,és rizshez szoktam keverni. Mióta így etetem őket,azóta nem igazán "legelnek". :)
2012. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi,én is abban a hitben voltam,hogy fáj a hasa azért eszi a füvet,de úgy látom sokan írják máshol is hogy vitamin meg rostok miatt,meg azt is olvastam, hogy direkt hánytatják magukat végül is ezzel,hogy távozzon sok felesleges dolog.

Érdekes.:)

2012. ápr. 7. 12:27
 10/13 A kérdező kommentje:
adok neki almát meg répát néha mostantól
2012. ápr. 7. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!