Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2-3 órája sír a kutya, remeg,...

2-3 órája sír a kutya, remeg, és össze is pisilte magát. Nincs pénzem orvosra, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nem tudok kihez fordulni. Enni eszik rendesen, ivott is, csóválja a farkát, ha odamegyek hozzá, de egyébként csak fekszik, és sír, amíg oda nem megyek hozzá. Mi lehet a baja? Nincs feldagadva semmije, szerintem belül van valami ,,elromolva". Olyan segélykérően néz, és én nem tudok neki segíteni....
2012. ápr. 7. 14:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Írtad hogy eszik, iszik, csóválja a farkát....

Nem lehet, hogy csak meg ijedt esetleg fél valamitől?

2012. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen állat :( hát én akár a föld alól is, de előteremtenék annyit, hogy orvos láthassa, ha mást nem, kérj részletfizetést, biztos, hogy fog segíteni, nem fogja hagyni szenvedni. Lehet, elég neki pár szem gyógyszer, de ne hagyd szenvedni!
2012. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Van ilyen lehetőség, hogy részletfizetés?
2012. ápr. 7. 14:30
 4/44 anonim válasza:
50%
Hogyha kiskutya vedd fel,simogasd,nyugtasd meg!:)
2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Első: nem hiszem, hogy megijedt, általában tőle szoktak mások megijedni, amilyen kis agresszív állat. Egyébként egy kistermetű, keverék gülüszemű kutyáról van szó. Nincs mitől megijedjen itthon... Nem az a félős fajta, aki így reagálna egy ijesztő dologra. Meg azért mégiscsak dél óta ezt csinálja.
2012. ápr. 7. 14:32
 6/44 A kérdező kommentje:
És ezek a hülye ünnepek! Nem fogom ma tudni elvinni orvoshoz, mert mindegyik olyan messze van, a közlekedés is szar erre, és a kutya nem nagyon akar járkálni.
2012. ápr. 7. 14:33
 7/44 anonim ***** válasza:
Hát akkor vidd el dokihoz. A legtöbb álltaorvosnál van részlet fizetési lehetőség!
2012. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan, hogy nem volt pénzem állatorvosra, de a macska beteg volt. Én bevittem az orvoshoz, közöltem vele, hogy nincs pénzem, de az összes állatomat hozzá hordom, és amint tudom azonnal kifizetem neki. Na jó, azt is hozzátettem, hogy addig nem tágítok, amíg meg nem gyógyítja. Meg is tette, és utána bevittem a pénzt. Azóta is ő az orvosa a macskának.


Szerintem vidd el orvoshoz, mondd meg, hogy nincsen nálad pénz, de azonnal kifizeted amint tudod, akár még letétbe is otthagyhatsz valamit. Nem gondolom, hogy egy állatorvos elzavarna így. De ha mégis, akkor menj el egy másikhoz.

Viszont a legrosszabb amit tehetsz, hogy otthon ülsz, és vársz.

2012. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Úgyis kapok részletfizetési lehetőséget, hogy ma nem tudok neki semmit se adni? Mert csak jövőhéten jutok pénzhez.
2012. ápr. 7. 14:40
 10/44 anonim ***** válasza:
vidd az orvoshoz, nem fog elküldeni. Megmondod,hog fizetsz ajövő héten,vag részletben. Az én dokimnál is sokan vannak íg. mMég soha nem küldött el senkit
2012. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!