Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon kutyusomnak kissé...

Bichon kutyusomnak kissé begyulladt a füle ( nem durván ). és milyen fülcseppet lehet erre venni?

Figyelt kérdés
állatpatikába? milyen árban??

2012. ápr. 7. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk krémet adtak. Mindenképpen vidd orvoshoz ne te döntsd el mennyire gyulladt a füle.
2012. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Majd az állatorvos megmondja.
2012. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A Surolan fülcsepp a legtöbb fülgyulladásra hatásos szokott lenni, de gyógyszert nem tanácsos csak úgy más tanácsára alkalmazni, meg kéne mutatni állatorvosnak, és az a tuti amit ő mond.

Elvégre benne van a pakliban, hogy nem is gyulladásos folyamat a kutyád baja.

2012. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A tenyésztő akitől vettük vele jó barátok vagyunk,ő azt mondta h lehet begyullad a füle ha érzem,h egy kicsit "szagos" és erre vegyek fülcseppet,mert az ő kutyáinak is ez gyakori hiszen a bichon logós fülű kutya és benövi a fülét a szőr és így nehezen szellőzik.

Csak az lett vna a kérdés h milyen füllcseppet ajánlotok?

2012. ápr. 7. 17:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd, a gyerekednek adnál gyógyszer csak azért, mert a teszkóban a húsospultnál azt ajánlották? Ugye hogy nem? A kutyád akkor miért nem érdemli meg, hogy odafigyelj rá rendesen? Sétálj be vele a dokihoz, vagy legalább a tenyésztőt kérdezd, ne névtelen vadidegenek tanácsait követve kezeld.
2012. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Oké, értem, büdös a kutyád füle, meg benövi a fülét a szőr. No az állatorvos ki tudja szedni a fölösleges szőrt a fülből a nem kívánt területről, alaposan megvizsgálja, sőt ha kell akkor még bakt.tenyésztésre is beletöröl a fülbe vattapálcával. Lehet, hogy azt a fülcseppet rendelné amit mondtam, lehet hogy nem, de az is lehet, hogy tanácsolna valami mást is, pl. bórvizes fülmosást a gyógyszer előtt. Sőt, még azt is megmutatná, hogy hogy cseppents, és hogyan masszírozd a kutyus fülét a gyógyszer után.

Ezeket sehogy nem helyettesíti ez a fórum.

2012. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

-.-

ez az oldal is annyit ér h semennyit..

sok tudálékos okostojás -.-

2012. ápr. 7. 18:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd, ha neked elég a vadidegenek tanácsa, akkor kérdezd meg a közértben, mit csinálj, pont ugyanennyit fog érni. Diagnosztizálni látatlanban még állatorvos sem tud, nemhogy mi - ezért is kell bevinni és megmutatni neki.
2012. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is 'szagos' füllgyulladása volt, nekünk Surolan-t kellett használni. Nekem uszkárom van, szintén szőrös lógó fülű ;)
2012. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

vidd dokihoz, szerintem az a biztosabb ,megvizsgálja és azt adja ami tényleg kell rá..



jobbulást a kutyusnak :)


(érdekes, nekem 10 éve vannak bichonjaim ,sose gyulladt be egyiknek se a füle ,ezt csak azért írtam ,mert írtad ,hogy a tenyésztő akitől vetted a kutyádat ,az ő kutyáinak is rendszeresen begyullad a füle,akkor vagy nincs rendszeresen tisztítva vagy nem tudom)

2012. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!