Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg?

Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves spánielünk. De én szeretnék még egy kiskutyát. Most tudnék szerezni ingyen egy ennivaló kiskutyát, de Anyukám nem szeretné. Hogyan tudnám rávenni? Pedig foglalkozom a mostani kiskutyámmal is, nem azért nem szeretné. Mindig játszok vele, elviszem sétálni, fésülgetem stb... naponta több mint 5-6 órát foglalkozom csak vele. Nagyon szeretem őt. De mégis szeretném azt a shi-tzu keveréket :'((
2012. ápr. 7. 16:21
 1/3 anonim válasza:
Azért nem szeretné Anyukád, mert kicsi a lakásotok? Vagy lehet hogy azért mert ha a spánieled fiú, ès fiú a keverék kutyus is, akkor könnyen összeveszhetnek.
2012. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lakásunk nem kicsi, az udvarunk is nagy. És a spánielünk lány, a kiskutya is lány lenne :)
2012. ápr. 8. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
nem lehet valakit meggyőzni valamiről amit nem szeretne,mert csak a kutya issza majd meg a levét,esetleg beteg lesz és anyukád nem ad pénzt orvosra nem tudsz majd mit csinálni,mert ő előre megmondta hogy neki nem kell.nyilván nem te fizeted majd a kezdő 5 oltásból álló sorozatot amit 4 hónapos koráig meg kell kapnia,az nagyon sok pénz.inkább legyen egy kutyátok és annak mindent meg tudj adni mint esetleg nélkülözzön szegény kutyus.mert mindig a kutyus jár rosszul,nem te,téged nem raknak ki otthonról egy hónap mulva ha mégse szeretnek meg,vagy megunnak,de a kiskutyát lehet.
2012. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!