Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki dolgozott márt kutyamenhel...

Aki dolgozott márt kutyamenhelyen, válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Szeretnék a nyáron dolgozni náluk.

16 éves vagyok.

Az lenne a kérdésem, hogy miket csináltatok ott, milyen feladatokat kaptatok. Illetve, hogy kaptatok e érte pénzt, vagy ingyen dolgoztatok.


2012. ápr. 7. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

a menhelyi munka önkéntes, nem kapsz érte pénzt (ahogy senki sem)

16 évesen takarítás, ha már idősebb, tapasztaltabb leszel,akkor foglalkozhatsz a kutyákkal,sétáltatás, nevelés. Ápolásműtét után, vagy ha kölykökvannak

2012. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kapsz érte pénzt. Ez teljes mértékben önkéntes munka.

Először csak takarítasz, majd később már foglalkozhatsz a kutyákkal is séta stb.... (Nálunk a menhelyen ha van otthon kutyád akkor foglalkozhatsz a kutyákkal is de először csak a kis testűekkel ill. a kölyökkel).

2012. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Abban nagyon reménykedek, hogy majd engednek a kutyákkal is foglalkozni.

Egyébként két kutyám van, az egyiket onnan hoztam a menhelyről ahova szeretnék menni a nyáron, szóval remélem megismernek.

2012. ápr. 7. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Megtudod mondani melyik településen van a menhely?


Egyébként én is voltam már az egyik menhelyen párszor. Az egyik osztálytársammal voltunk. Mi pékárut daraboltuk, ami később ugye bekerül az állatoknak az ételébe, aztán pedig kaptunk 1-1 kutyust és vihettük őket sétálni. Miután visszahoztuk őket, megkérdezték, hogy akarunk-e még kutyát vinni sétálni, és így mehettünk még egyszer sétálni másik 2 kutyával. Mondjuk ahova én járok nagyon jó fejek az emberek, de megvannak a szabályok is.

2012. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és persze természetesen teljesen ingyen, de nem is vennék el ilyenért pénzt. :)
2012. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz, az az önkéntes munka, ami - ahogy a neve is mutatja - önkéntes, tehát pénz nem jár érte. Általában sétáltatás és egyéb apróságok az alapvető feladatok, aztán később meg ahogy alakul. Ha látják, hogy felelősségteljes vagy és lelkes, és beilleszkedsz a csapatba, akkor általában egy idő után szinte bármibe besegíthetsz.
2012. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!