Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angolkóros a kutyám?

Angolkóros a kutyám?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megtudni, hogy egy kutya csak túl sovány, vagy esetleg angolkóros?
2012. ápr. 7. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem hasonlít az angolkór a soványsághoz. Legbiztosabbat a dokinál lehet megtudni.
2012. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok de mégis valami támpontot nem tudnál írni? Ugyanis én pont a dokiban nem bízom....
2012. ápr. 7. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor vidd másik dokihoz. De ha utánaolvasol a neten, rájöhetsz, hogy az angolkór meg a soványság nem összehasonlítható tünetekkel jár.
2012. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
El is viszem, ugyanis ez a doki, pont hogy összefüggésbe hozta a kettőt...
2012. ápr. 7. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Te írtál ki egy másik kérdést is ennek kapcsán (nj-d van, ugye?).

Láttam, hogy elvitted dokihoz és ő mondta...

Én még mindig tartom az állításom, hogy nem túl sovány a kutyusod...

Merre laksz? Ha Budapest, Székesfehérvár vagy Várpalota jó neked doki kapcsán, akkor tudok ajánlani!

2012. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az angolkórságot a kutya bordáinál kell kitapintani de, hogy mit kellene érezni ezt nem tudom megmondani...:/ Azért a "csak" angolkór elég dúrva megfogalmazás. Nagy testű kutyád van és a csontjai gyengék.A későbbiekben nem fogják elbírni a súlyát a csontjai. Ez általában a nem megfelelő táplálkozástól alakul ki. Nagy testű kutyánál oda kell figyelni nagyon a táplálásra, nekem a doki a Kennel's favourite nagy testű kutyáknak való tápot ajánlotta mellé kalciumot és multivitamint. Mert az angol kóros kutyáknál nem elegendő ami a tápban van. Járj utána a későbbiekben még sok gondod lesz! És árban is 1200 Ft-odba kerülnének a gyógyszerek.
2012. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van fotód?
2012. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést is a kérdező tette fel, itt vannak a kutyusról képek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2808416-kep-a..

2012. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igen, róla van szó.
2012. ápr. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!