Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tapasztaltok a beagle...

Mit tapasztaltok a beagle kutyusról?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
keress rá itt erre a témára,szerintem mindent meg fogsz tudni róla,még azt is,amit nem szeretnél.
2012. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A beagle egy szerencsétlenségére túl cuki arcú fajta. Az emberek többsége ránéz, beleszeret, megveszi, aztán meglepődik, mert a cuki külső alatt egy kemény és makacs kutya lakik, akinek a nevelése nagy szakértelmet igényel. A beagletartók 90%-ának egyáltalán nem való beagle - ezért is éli le a többségük pórázon az életét, vagy kerül menhelyre.
2012. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Imádnivalóan ugat. :) Tényleg, abba annyira bele lehet szeretni, hogy csak na.

Viszont, nagy igazság amit előttem írtak, a Beagle nem kezdő kutyásnak való. Makacsak, és sokszor szelektív hallászavarban szenvednek, ezt értsd úgy, hogy amint leteszik a kis nózijukat a földre, már meg is süketülnek.

Következetes neveléssel ez kiküszöbölhető, de sokszor még így is, ha nem figyelnek rájuk rögtön kóborolnak.

Kicsit hisztisek, ha nem az van, amit ők akarnak, akkor rögtön reklamálnak, és nagyon szeretnek hangosan hangot adni a véleményüknek, azaz ugatnak/vonyítanak.

Egyébként könnyen taníthatók/motiválhatók, és nagyon ragaszkodók is. Játékosak, vidámak, igazi egyéniségek a beagle-k.

Én az ugatásukat imádom. Komolyan, nincs édesebb a beagle ugatásnál. :)

2012. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rengeteg időt igényelnek! Sokat kell tanítani!! Az enyém nagyon rossz, de ha rám néz elolvadok! Nem lehet rá haragudni! :) Igaz még csak 10hónapos, de minden kár ellenére, újra Beagle-t vennék!!!!
2012. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!