Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám "elfelejtett" rágni....

A kutyám "elfelejtett" rágni. Vissza fog szokni?

Figyelt kérdés
Sokáig házikoszton élt, ami ugye jó szaftos, a csonton kívül minden csúszik benne, jobbára csak nyelnie kellett. Most megint tápot kap, simán szárazon, és megszokásból ezt is csak nyeli. Nem eszik gyorsan, meg nem fullad kifejezetten, csak néha látszik rajta, hogy erőlködik, hogy lemenjen a kaja, de engem azért aggaszt. Valakinek volt már hasonló, vissza fog szokni a rágásra? Régen évekig szárazon élt, tudnia kellene, hogy megy ez, ráadásul kifejezetten nagy szemű tápot kap, de egyelőre nem úgy néz ki, mint akit foglalkoztat ez a téma.

2012. ápr. 8. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
ne add neki szárazon a tápot,kaja előtt egy órával áztasd vízbe hogy megpuhuljon.vagy keverj hozzá tésztát,rizst.nem hinném h elfelejtett rágni,de azért könnyítsd meg a dolgát,és a házi koszt amúgy is jobb a kutyáknak,szerintem azt add neki továbbra is,ne tápot,persze csak ha megoldható,vagy nagyon jó minőségű tápot,de chappit..
2012. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
chappit,friskiest,darlingot sőt még a pedigreet is el kell felejteni mert gyakorlatilag szerves szemét
2012. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem táplálási tanácsot kértem, köszönöm, tudom, mit, miért és hogyan eszik a kutyám. Az az egy dolog érdekel, hogy másnál előfordult-e ilyen és mi lett a vége.
2012. ápr. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!