Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudja a kutyám, hogy...

Honnan tudja a kutyám, hogy én jövök haza este, és nem más?

Figyelt kérdés

Sötétben, későn, amikor már senki nincs az utcákon, ha haza jövök, megállok a kapu előtt, kulccsal kinyitom, bejövök. A kutyám elő se jön a házábóé. De,. amikor egy idegen csak oda állt a kapuhoz a kutyám rohant ki ugatva.

Honnan tudja, hogy én vagyok, ha meg se szólalok?



2012. ápr. 9. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szagok, hangok stb.

Nekik sokkal kifinomultabb a hallásuk. Akár cipőkopogás, kulcs zörgés, autó hang, bármi, ezeket hihetetlenül jól felismerik.

A férjem mostanában vidéken dolgozik és csak hétvégente jön haza. Múlt héten pl. soha nem ment oda az ajtóhoz a kutyám, ha megállt az emeleten a lift, de amikor a férjem jött haza (meg se szólalt, stb, csak annyi, hogy a lift megállt az emeletünkön), rohant oda az ajtóhoz, tudta, hogy ő jön.

2012. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az idegen is olyankor ment oda, amikor te szoktál?
2012. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Végtelenül jó a hallásuk.

A mi tacsink már akkor örült a kapunál, amikor a férjem a motorral befordult az utcába. Hogy hogyan csinálta????

2012. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendkívül jó hallás és szaglás!

Mi az első emeleten lakunk, a kutya soha nem ugat kivéve ha a fiam vagy lányom belép a lépcsőházba.

Más: aludhat a legmélyebb álmában is ha véletlenül, vagy akarattal hozzáérek az előszobafalon a sétáltatásnál is használt kabátomhoz már ugrik és jön.

2012. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!