Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyre vadabb a kutyám, már...

Egyre vadabb a kutyám, már lassan hozzá sem lehet nyúlni, ha neki úgy tetszik. Lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Elaltatni nem fogom semmi áron, arra képtelen lennék, odaadni sem, bűntudatom lenne, de nem szeretném, ha egyszer a gyereknek támadna. Vigyem kutyasuliba?
2012. ápr. 9. 15:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem tudsz kutyát nevelni, de valami érthetetlen oknál fogva mégis kutyát vettél, kérd szakember segítségét.
2012. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Milyen idős a kutya és milyen fajta?
2012. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet rajta változtatni! Eddig hogyan nevelted?
2012. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
Ez nekem feldolgozhatatlan, hogy lehet egy kutyát így elrontani.
2012. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
azert irt ide nem gondolod???!!! es szerinted mindenki,akinek kutyaja van az kutyaszakertö,vagy mit idetlenkedsz itt??? Annyira en sem ertek a kutyak nyelven,de valahogy probald vele ereztetni,hogy te vagy a fönök,ne ijedj meg töle,mutasd feleje,hogy te magabiztos vagy.altalaban a kutya azert viselkedik igy,mert latja rajtad,hogy nem vagy magabiztos,es ezert azt hiszi,hogy ö a falkavezér,ez egy ösztöna kutyakban!
2012. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, mennyi idős?
2012. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

15.33-as nagyon okos vagy!!!

Évek óta van kutyám, nem az első, egyikkel sem volt ilyen baj. Sőt vele sem addig amíg meg nem szültem a lányom és haza nem jöttünk. Tisztában vagyok vele, hogy féltékeny lett, de több simogatást kap mint a gyerek előtt, a közös séták ugyanúgy megmaradtak. egyébként az idén 7 éves lesz a kutya.nem kutyát nevelni nem tudok, hanem ezt az egy problémát megoldani.kösz a segítséget, igazán mélyenszántó volt

2012. ápr. 9. 15:41
 8/36 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem, miért vagy felháborodva, valóban nem tudsz kutyát nevelni.

Igen, vidd kutyasuliba.

2012. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
mielőtt megszületett a lányom sérelmeztem, hogy a kutya velem nem játszik, csak a párommal, azt mondták, azért mert én vagyok a gazda a párom,a barát. velem ilyenek nem tett, csak mióta a lányom megvan. sosem kapott ki, nem vagyok a verés általi nevelés híve. tacskó és border collie keverék
2012. ápr. 9. 15:45
 10/36 anonim ***** válasza:
Amikor oda kap (pl.: kezedhez) akkor csapj rá egyet és hagyd ott!
2012. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!