Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mit jelent? Miért csinált ezt?

Ez mit jelent? Miért csinált ezt?

Figyelt kérdés
A kutyámnak ma amikor enni adtam bele repült egy bogár a tányérjába ezért belenyúltam a tányérjába ő meg közbe evett és ahogy belenyúltam a tányérba arrébhúzódott és abbahagyta az evést(nem morgott rám meg semmi).Ez jót vagy rosszat jelent?
2012. ápr. 9. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez persze jót jelent,azt jelenti tisztel téged és odaadta neked az ennivalóját, nem volt ételagressziója:)
2012. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
KÖszi akkor megnyugodtam.Azt hittem,hogy nem jól neveltem és ez valami negatív dolog.
2012. ápr. 9. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen jót jelent.

Minden normális kutyának így kéne viselkednie. Elismer falkavezérnek, tudja, hol a helye.

2012. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tulajdonképpen jó, hiszen átengedi neked a kaját, csak hát idegesítő egy szokás. Én is ismerek kutyát, amelyik ezt csinálja, nem szabad belepiszkálni a kajájába, mert ott hagyja, de annyira, hogy alig lehet visszacsalni, néha egyáltalán nem is sikerül.
2012. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Egyértelmű hogy jó

Mert látszik hogy megbízik benned!

:)

Amúgy ez egy nagyon aranyos dolog!!! (kutya részéről)

:)

2012. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. ápr. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!