Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri kutyaoviba illetve...

Megéri kutyaoviba illetve suliba járatni a kutyust? Ha igen, hova? (Budapest)

Figyelt kérdés
Úgy egy hónapja vettünk egy bichon frisé kiskutyust, most 14 hetes, kan, és azon gondolkozom, küldjem-e majd kutyaoviba ha megvannak az oltásai.

2012. ápr. 10. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Népszigeti kutyasuli (IV. kerület), Cerberos kutyasuli (XVI. kerület)

Melyik kerületben laksz? Úgy tudnék többet is felsorolni.

2012. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A kutyaovi is hasznos, szerintem érdemes ellátogatni, vagy ha nincs sok pénzed az ovira, akkor elmész a Városligetbe a kutyások közé (bár az nem ellenőrzött körülmények között zajlik, ugye). A kutyasulit pedig semmiképp nem hagyd ki, nagyon hasznos dolog.
2012. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Én mindenképp a tükör módszert oktató kutyaiskolákat ajánlom.


Válassz, melyik van hozzátok a legközelebb: [link]


Ha nagyon város szélén laksz, akkor még ott van Gödöllőn a GKSK is, ha az neked szimpatikusabb! [link]


Jó szemezgetést, sikeres választást! :)

2012. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Ovi helyett parkba??? KIZÁRT!


Inkább fizesd ki alkalmanként az 1.000,- - 1.500,- Ft-ot, meg ne menjetek olyan sűrűn, de inkább az oviban szocializálódjon a kutyád, mint a parkban!


Tudod, a minőségnek ára van...


A parkok telis-teli vannak rosszul szocializált kutyákkal, és ha a tied is ezt tanulja meg, később hatalmas problémáitok lehetnek.


Ha az első kutyád, vagy nem annyira értesz hozzá, inkább járj suliba/oviba, és tanuld meg a csínyját-bínyját te és a kutyád is SZAKAVATOTT emberektől és kutyáktól, mint a parkban mindenféle jött-menttől, ki tudja milyen tudással/képzettséggel rendelkezőktől...


Elnézést a kivételektől, akik normális kutyával járnak ki a parkokba, mert azért ott is vannak normálisak is, de sajnos csak elenyészően.

2012. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) X. kerületben lakunk, és igen, a Cerberosra gondoltam, jónak tűnik, és akkor ezek szerint inkább vigyem oda, minthogy parkban ismerkedjen :)
2012. ápr. 10. 12:25
 6/9 A kérdező kommentje:
És igazából csak szocializáció szempontjából szeretném elküldeni, mert tanítani már tanítgatom, 2-3 naponta tanítom újakra, addig pedig gyakorlok vele, otthon már sokmindent ért :)
2012. ápr. 10. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy "elküldeni" ? Az iskolába általában gazdával együtt járnak a kutyák. Mivel inkább a gazda tanul ott.
2012. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kell annyira a hibákat keresni... persze hogy megyek én is, és én tanulok, a felesleges akadékoskodásból nem kérek...
2012. ápr. 10. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akadékoskodás volt. Félreérthetően írtál.
2012. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!