Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a kutyámat...

Hogyan szoktassam a kutyámat a fésűhöz?

Figyelt kérdés
Kis bichon frisé fajtájú kutyámnak hetente ki kéne fésülni a bundáját uszkárkefével, de eléggé fél tőle, viszont nem szeretném hagyni, hogy megszagolgassa és ismerje, mert elkezdi harapdálni, és félek hogy a "tüskék" megszúrják.

2012. ápr. 10. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

vidd el egy kutyakozmetikába a legtöbb helyen van olyan,hogy hozzá szoktatják mindenhez a kölyköt,fésűléshez,a nyírógép hangjához stb

ez valahol ingyenes illetve van ahol 1500 ft kérnek el, szerintem jobb ha elviszed..

első kutyus??mert akkor inkább vidd el..


nekem is bichon frise-m van, már 10 éves :)

de mellette van egy havanese kutyusunk 10 hónapos most, őt nagyon nehéz volt a fésüléshez szoktatni, érdemes az asztalra tenni és minden egyes fésülésnél adj neki vmi finomságot mi így szoktattuk a fésüléshez,persze előtte egy jó nagyon sétáltunk ,hogy fáradt legyen..a hisztizést nem szabad hagyni és jobb ha 2-en csináljátok végig pl én fésültem és tesóm a jutifalatot adta neki..kb 2 hónap kellett arra hogy a jutifalatot teljesen elhagyjuk..

2012. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor jutifalatokkal megpróbálkozom :)
2012. ápr. 10. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!