Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerencsém van vele, vagy...

Szerencsém van vele, vagy ilyenek a kutyák?

Figyelt kérdés
Két hónapja van velünk a bichon havanese kiskutyánk. Most 15 hetes.Ugatni még nem hallottuk.Nem koszol,egy helyre piszkít.Nem harap,szót fogad. Egy angyal.Minden kutyus ilyen? Vagyis ez a fajta?

2012. ápr. 10. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

majd 8-9 hónapos korára megváltozik :D


nekünk is ilyen korban nagyon jól viselkedett a havanese kutyusunk ,nem szedett szét semmit, amikor elvolt engedve első szóra vissza jött , bár játékból harapgált de rá szóltunk és abba hagyta ,akkor mi is azt hittük ,hogy milyen egy angyal kutyus.

Most 10 hónapos és egy hónapja rágja a cipőket(bár már azóta elrakjuk őket) a földet kikaparja a cserépből és a vissza hívás is gondot okoz néha..

rendesen le van mozgatva ,játszunk vele nagyon sokat ,csomó játéka van meg rágó csontja..


itt is feltettem a kérdést ,hogy mi történhetett az eddig jó kiskutyánkból azt mondák kamaszodik és kinövi ,már jobb a helyzet egy kicsivel..


szóval készülj fel!!

mi is nagyon jól neveltük ,nem volt soha el kényeszttetve ,meg nem ő az első kutyánk :)

2012. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Akkor ne igyak előre a medve bőrére..:) Kíváncsi vagyok.:)
2012. ápr. 10. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


hát igen, mi amikor elhoztuk akkor nagyon nyugodt kiskutya volt ,azt hittük nem lesz annyira aktív,de pár nap alatt megváltozott :-) aztán jól viselkedet, de most,hogy kamasz korban van ,egy kicsit nehezebb vele,szigorúbbak vagyunk ahogy sokan tanácsolták..


jó kutyázást!! :-)

2012. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Még azt szeretném kérdezni,hogy a szeme körül levágjátok a szőrt? Zavarhatja?
2012. ápr. 10. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi levágtuk és most is levágjuk,azt nem tudom zavarja-e, de ha le van ott vágva a szőr akkor cukibb és kilát..de ahogy gondoljátok,én levágnám...

ha nem gond küldesz róla képet?? Akkor én is küldök :-D

2012. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt,csak nekem keverék kutyusom van.Megváltozott nagyon. ez lesz vele is ;) vagy egy angyal,vagy egy rosszcsont lesz belőle ;)
2012. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!