Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a golden...

Mi a véleményetek a golden retriever-ről?

Figyelt kérdés
Akinek van valamilyen tapasztalata véleménye vagy ilyenek kérem h azok ide írják le

2012. ápr. 10. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A goldi az egy nagyon baratsagos kutya,nem jo hazorzo,mivel mindenkivel jatszani szeretne.Jo csaladi kutya,turelmes es nagyon szereti a gyerekeket.
2012. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Aranyos barátságos ès mostanában divatos eb. épp ezért sajnos jönnek a zugtenyészetű beteg egyedek is (megvétel előtt érdemes megnézetni). hajlamos a csípőficamra és izületi bajokra főleg a lakásban tartottak, a kertieknek pedig a szőrükkel lesznek gondjai mert minden beleragad.

persze ha foglalkozva van vele és egészsége akkor az egyik legjobb családbarát. gyerekszerető nyugodt értelmes

2012. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én goldim most 4 éves. Nagyon barátságos, könnyen tanul, nyugodt és játékos, egyáltalán nem agresszív.. házőrzőnek sem jó. Szinte csak jót tudok írni, bár az enyém nagyon beteges, pedig teljesen egészségesen él.. csak azok a rohadt kullancsok....
2012. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabrielli ***** válasza:
Az én goldim 6 hónapos. Nagyon kedves kutyus, játékos is de csendes is időnként, jelzőkutyának ideális, ellentétben az előttem szólóval nagyon hangos tud lenni és ugat amikor a kerítés mellett mozgást érzékel. Sétáinkkor teljesen megváltozik, legkezesebb kutya lesz belőle, ott jön laza pórázon láb mellett. Minden kutyával játszani szeretne, bárki megsimizheti ha épp akarja. Imádja a vizet és a tócsákat, azonnal belefekszik ha egy jó sáros árkot vagy pocsolyát talál, időnként olyan koszos lesz hogy nem lehet ráismerni. De reggelre megtisztítja magát, kifésülöm megszáradt bundáját (sokszor kiporolom!) és máris olyan mint "új korában". Én imádom, nem adnám semmiért!
2012. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az jó, látom csak jókat írtuk róla úgyhogy biztos nem rossz kutya
2012. ápr. 11. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
azt olvastam róla, nagyon jó vadászkutya, könnyen képezhető, szeret úszni, szereti a gyerekeket, a családot, folyton játékos, nagyon hűséges, érzékeny az ok nélküli szidásra, egyáltalán nem agresszív. :) nagyjából ennyi, de még azt is hallottam ha hozzászokott a gazdájához akkor házat is tud őrizni, mert tudja, hogy aki nem ott jön be ahola gazdi (vagyis a kapun) akkor képes védekezni. Szóval ha tőlem kérdeznétek, akkor ez a legjobb fajta :) persze cs. szerintem. :)
2012. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!