Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az, aki a kertben...

Normális az, aki a kertben tartott kutyának kabátkát ajánlgat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen kutyának? Ha benti, akkor a kérdés, hogy normális az, aki benti kutyát a kertben tart?
2012. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Kedves kérdező, kitalálom, rám gondoltál.

Igenis jó neki, mintha hetente vinned kéne az állatorvoshoz! -.- Nem divatból, hanem haszonból ajánlom. És szerintem hagyj fel a h*lyüléseiddel!

2012. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Képzeld, normális vagyok!

Ellentétben veled, én a kutya érdekeit nézem!

2012. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
És én rövidszőrű vizslának ajánlottam! -.-
2012. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem xd
2012. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Télen nyáron kinn tartott kutyának teljesen felesleges a kabát. A szervezete alkalmazkodik az időjáráshoz. viszont ha rövidszőrű is, akkor egy kazánház, ill. egy jól szigetelt kutyaház lényeges.
2012. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
aha...nagyon jó neki... a legjobb anyag is átázik, befolyik alá a víz ha mínuszok vannak szépen megfagynak benne a vízcseppek és kész a tüdőgyulladás.. kinti kutyára nem kell ruha... arra aki a benti 20 fokból megy ki a - 10 be annak kelhet főleg ha rövid szőrű de a lakásban azt le kell venni ha vizes lett vagy magas kinn a páratartalom és benedvesedik az anyag
2012. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
atól füg milyen kutyának mert ha kopasz kutyának vagy nagyon rövidszörűnek aki még szép de ha nyáron is öltözteti a kutyáját vagy hoszú szörü kutyának az nem normális
2013. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!