Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek a kutyának milyen...

Csabeeeeee kérdése:

Ennek a kutyának milyen fajták a szülei? Hátha valaki ért hozzám lent van a kép!

Figyelt kérdés
gallery.site.hu/u/csabeeeeeee/Barni.jpg.html az anya valoszinüleg valami tacskóféle

2012. ápr. 10. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem hozza be a képet.
2012. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem jó a link!
2012. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 10. 19:33
 4/24 anonim ***** válasza:
Oj szegény...
2012. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
miért szegény?
2012. ápr. 10. 19:41
 6/24 anonim válasza:
100%

szerintem puli nézd a szorzetét szerintem hasonlit a puliéra azért is mert:

1. ha nem tisztavéru puli akk nem is lehet teljesen olyan a szorzete

2.ha el van hanyagolva a szorzet akk nam valami szép és hát egy félig uli elhanyagolt szorzetéte igen hasonlit

amm meg a testfeépítése is teljesen olyan pulis

utoirat:

remélem hogy a kutyus a vizestálját csak eltakarja és aztért nem láthato, a kajás táljára ugyan ez

ja és az a lánc a nyakában nem teljessen a méretéhez valo én ennél vékonyabbat használok kutyánk megkotésére [vasbol van a lácn], de csak akkor van megkotve ha épp jon a postás máskor nem és nem szakitja el a láncot pedig szép 2m-es magasságokba ugrál és a unokatesom kan magyarvizslájukmnak is vékonyabb a lánca pedig aban is van ero

ez a lánc csak azért fontos mert a kutyának nagyon huzza le a nyakát/fejét

a szorzetéhez meg annyit hogy nem ártana a lábain rovidebbre nyirni foleg a mancs korul

2012. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
uli helyett pulit akartam írni
2012. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Szoktuk nyírni a szőrzetét és persze hogy van itató/etetője!

nyáron általában fürdetés után szebben néz ki a láncot meg jó hogy szólsz én is néztem hogy bővíteni kell!

2012. ápr. 10. 19:47
 9/24 A kérdező kommentje:
Amúgy kösz a válaszokat!
2012. ápr. 10. 19:48
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szörnyen elhanyagolt több generációs keverék. Pulit én is látok bele, de csak a szőre miatt, és valami terrierfélét. Tudom, hogy nem ez a kérdés, de szedd le a láncról és csinálj kerítést. Nyírd meg szőrét olyan 3-4 centisre és fürdesd meg valami bolhairtóval, mert feltételezem bolhás is lehet szegényke, mert így állatkínzás kutyát tartani.
2012. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!