Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vehetek tole kutyat?

Vehetek tole kutyat?

Figyelt kérdés

A nenikemnek terhes a kutyaja (yorki) es szeretnek majd tole venni egy kiskutyat de montak mar nekem hogy csak kennelbol vegyek kutyat.

A nenikem nem szaporito se tenyeszto csak mivel van neki egy szuka yorkija es a fia balesetet szenvedett es addig amig nem lesz jol haza koltozott mert a nagyvarosban el es hozta a kutyajat is ( fajtiszta kan yorki) es mivel a nenikem kutyaja epp tuzelt akk kan meg felcsinalta.

Ugye vehetek tole kutyat?


2012. ápr. 10. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt egyszer már feltetted ezt a kérdést akkor is mindenki mondta hogy nem, most mibe változna szerinted a véleményünk?
2012. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En mikor tettem fel?
2012. ápr. 10. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha egyszeri eset akkor TALÁN vehetsz de inkább ha yorkit akarsz akkor tegyél még hozzá egy kis pénzt és az biztos jó lesz mert ez így szaporításnak számít és lehet nagyon sok betegsége de ha kenelből veszel akkor kevesebb az esély
2012. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elöző vagyok nem fajtiszta hanem FAJTATISZTA
2012. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2840398-miert..


itt van a kérdésed.. ne mond hogy nem te vagy,ugyan az a story,meg a megfogalmazás is,kicsit másítva csak:)

2012. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kísértties a hasonlóság. Amúgy én nem vennék tőle kutyát bármilyen örökletes betegséget hordozhat...
2012. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem vennék tőle kutyát. Esetleg ha ajándékba adná, az más, mert akkor a kiskutya árát az esetleges betegségekre lehet költeni. De az végülis senkinek sem jó. Áhh!! Én megtiltanám az ilyet!
2012. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha VÉLETLENÜL csinálta fel, akkor semmiképp sem fizetnék érte pénzt. Max az oltásait állnám, mert az az én érdekem.

Ha NEM véletlenül csinálta fel, akkor meg pláne nem adnék neki pénzt. És egyébként nem lenne azoknak a kölyköknek muszáj megszületniük, az állatorvosi tudomány tart már ott, hogy ilyen esetekben is meg lehet csinálni az ivartalanítást, és akkor talán nem lesz megint x darab szőrnyű sorsú kutya. Szóval én a véletlenekben nem hiszek.

2012. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kizárólag ajándékba, mert könnyen válhat belőle nagyon drága kutya. Csak egy örökletes betegség, ami nagyon gyakori az ilyen szaporítós yorkiknál: Patella. Nézz utána a neten, nagyon drága műtétet igényel.
2012. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!