Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Büszke vagy a keverék kutyádra?

Büszke vagy a keverék kutyádra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem. Legalábbis nem büszkébb, mint a másikra, ami fajtatiszta.



Ez most egy új divat, hogy az a menő ha keverék és akinek fajtatiszta kutyája van, vagy olyat szeretne, az le van szólva rögtön?

2012. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert gyönyörű, kaukázusi keverék. Hatalmas, mint az apja.
2012. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert okos, barátságos, kedves, jólnevelt. Szépnek nem szép, nem fogok hazudni, de nekem akkor is ő a legszebb:)
2012. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert nincs keverék kutyám.
2012. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem azért, mert keverék kutya, hanem azért mert az enyém, és tudom, hogy mennyi mindenen mentünk együtt keresztül, hogy olyan legyen amilyen. Ha fajtatiszta kutyám lesz ő rá is büszke leszek, mert ő lesz az én kicsikém.

Szóval az elért eredményekre vagyok büszke, nem pedig arra, hogy milyen fajta.

2012. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom... Van egy kis keverék kutyám, rá azért vagyok büszke, mert (lévén, hogy tacskó-terrier keverék, és ráadásul fiatal korában sok "megpróbáltatás" is érte) irtózatos a természete, minden állatot megfogna, minden kutyának nekirontana, vakogna egész nap... Szóval azért, mert eljutottam odáig, hogy megtanítottam neki, hogy ne csináljon ilyesmiket. És ezen kívül rengeteg trükköt is tud, és annak ellenére, hogy nagyon független kutya, és régebben meglógott séta közben is, most már szót fogad, mint egy "jókutya". :)


Van fajtatiszta kutyám is, neki jó a természete, de különben elég buta. Sőt, nagyon. De erről nem tehet. Ő meg elég szép is különben, mindenkinek tetszik. De valahogy mégis a másik kutyára vagyok büszkébb, mert az ő jellemét én alakítottam olyanná, amilyen.

2012. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem tüntetm ki a 2 másik fajtatiszta közül, és nem is nézem kevesebbe. Egyenrangúak.
2012. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éppen annyira, mint a másik fajtatisztára. Mindkettőnek más szuper tulajdonságai vannak: mindkettő okos és eleven, de a fajtatiszta nagyon játékos és vidám, a kis mix meg szuper házőrző, nagyon szigorú, de velünk olyan, mint egy kiscica.:)
2012. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok büszkébb vagyok rá mint egy fajtatisztára,hiába annak vettem:)) Olyan tökéletesen szép és gyönyörű nekem hogy nem győzök mindennap megdícsérni és csodálni a szépségét:)) Főleg mikor kidugja a fogait és úgy tekint rám a gülü szemeivel,elolvadok :)) Másnak lehet csúnya lenne ez az összkép nekem viszont a legszebb amit valaha láttam:)) Kis ufóóóm:)
2012. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Szilvi & Argos ***** válasza:

Igen, nagyon büszke vagyok Rá! De akkor is az lennék, ha nem keverék lenne :)

9 hónaposan, 3 nap menhelyen-gyepin töltött nap után hoztam haza, és már akkor tudtam, hogy szuper páros leszünk...így is lett sokak szerit is :)

Hűséges, játékos, együttműködő, nagyon tanulékony...de egyben makacs, rafinált, bunkó is :D egy igazi sokoldalú, összetett személyiség.

Alapjában barátságos-közömbös emberrel-állattal szemben, de kutyákkal elég domináns, de kezelhető: ha Őt nem bántják, akkor ő sem bánt mást. Emberekkel szemben is barátságos, szeret dörgölőzni, bújni simiért akár idegenekhez is, akár csak egy macska :D de a házat nagyon keményen őrzi, és utcán sötétben éberebb.

Ha kell, itthon alszik több napig séta nélkül, ha kell, több napig bírja és élvezi a kutyás rendezvényeket, versenyeket, bemutatókat, utazásokat.

Összefoglalva: ÁLOMKUTYA :)))

2012. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!