Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért eszi meg a kutyám a...

Dániel123 kérdése:

Mért eszi meg a kutyám a saját székletét? A válaszokat megköszönném!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy autentikus és elfogadható magyarázat: [link]
2012. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem biztos de én ugy tudom hogy a kutyák akk is megeszik az urulékuket ha hiányzik valamilyen vitamin, fehírje vagy ilyesmi ugyanis a kutyáknaknem olyan kifejlett az emésztésuk és mondjuk egy nehezen felbontható kaja másodszorra megedve tobb vitamint fehérjét tud a kutyának adni.

Probálj meg neki adni valami konnyen emészthetot mondjuk vegyél neki egy kis zsák kolyok kutyáknak valo kaját az ugyanis nagyon konnyen feldolgozhato

ja és ha kolyok kutya akkor eg normális ugyanis az anyukák is meg szokták enni a kolykeik urulékét ez esetben le kell rola szoktatni .

2012. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:))
2012. ápr. 11. 17:15
 4/6 anonim válasza:
Az enyém is szokta csinálni.Rengetegszer próbáltam leszoktatni, de nem ment.Ha látod, hogy csinálja, csapj az orrára,de ne túl erősen.Én betanítottam neki a "nem" szót,azóta már nem csinálja olyan sokszor.
2012. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet. Több tápban is megtalálható már a yukka kivonat - ezt azért rakják bele, mert a végterméknek olyan szaga lesz tőle, hogy a kutyák nem fogják utána megenni.

Egy próbát megér szerintem, akinek ilyen problémája van.

2012. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit eszik? Mert vannak olyan tápok, amik annyira tele vannak nyomva ízfokozókkal, hogy emésztés után még az ürüléknek is csábító illata van. Vagy lehet vitaminhiány. Egyszerűen csak tiltsd le.
2012. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!