Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha férges a kutya attól lehet...

Ha férges a kutya attól lehet étvágytalan?

Figyelt kérdés

A kutyám a napokban kevesebbet eszik, mint általában, sétánál mindig füvet rág, ma láttam hogy úgy szánkózott a fenekén, gyanitom, hogy férges. Lehet, hogy ez miatt étvágytalan? Holnap megyünk a dokihoz...

Volt benne kullancs is pár nappal ezelőtt, egyet ki is vakart magába, vagyis magába vakarta, de már begyógyult a seb. Semmi más tünete nincsen, bár kicsit nyugodt, bágyadt, de általában is mindig nyugodtabb volt, mikor sétálni megyünk bepörög és akkor futkározik meg minden, vizelete normális, láza nincsen.


2012. ápr. 11. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
IGEN
2012. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is étvágytalan néhány napja. Két dolog tűnne evidensnek:

-tavaszi fáradtság

-kullancs.

Ezektől lehet?


Bár nem találok benne kullancsot. Lehet mégis van? Mert egyik nap mászott rajta egy és azt még ekkor likvidáltam. De lehet jól elbújt benne egy másik?


Kutyáknál létezik tavaszi fáradtság? Ha pont a tied is most...


Majd légyszi írj, hogy mi volt az állatorvosnál!

És kíváncsi vagyok mások válaszára én is...

2012. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megirom, természetesen. Holnap mindenképp elmegyünk. Veszek féreghajtót, mert bár jó erőbe van, de gyanitom a seggen csúszás miatt, hogy férges, nem tudom, hogy ez e lehet az ok. Valamiért nem eszik, csak csipeget, de alig és ez nem nagyon tetszik.:S Hát neki megérteném ha melege van, mert husky, de ő kicsit nyugisabb tipus, mikor sétálni mentünk ma is, nagyon jó kedve volt, futkározott meg minden. Itthon is játszott a másik kutyánkkal egy keveset, de sokat fekszik a hűvösben mostanába. Engem leginkább ez az étvágytalanság zavar..:S Remélem nincsen gond.
2012. ápr. 11. 20:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni. A doki szerint nem volt vele semmi gond, megkapta az éves oltását, meg a féregtelenitőt is, azóta eltelt 1 hét és sokkal jobban van, bár férget nem láttam a kakijában, annyira nem is figyeltem, csak pár kakit láttam..:S De most már jobban eszik, meg játékosabb is lett.:)
2012. ápr. 19. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!