Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol, és mennyiért lehet a...

Hol, és mennyiért lehet a legolcsóbban Red Dingo bilétát venni S-es méretben?

Figyelt kérdés
Nézegettem az egyik webshopot, és nagyon megtetszet az egyik ( [link] de sajnos az ára nem valami olcsó. Nem tudom, lehet-e ennél kevesebbért ilyet beszerezni, örülnék, ha valaki tudna segíteni ebben :)

2012. ápr. 11. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt itt ingyenes a posta is, én innen rendelek mindent, mert nagyon jó árak vannak :)

[link]

2012. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, itt máris olcsóbb, szerintem a héten már fogok is rendelni egy villámosat :D
2012. ápr. 11. 22:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed, nagyon jó! Tényleg kifogástalan :) Én a csontosat rendeltem narancs színben :)
2012. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az enyém kis bichon, fehér szőrrel, és fekete nyakörve és póráza van, vakány kiskutya :D
2012. ápr. 12. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:

:D biztos aranyos :)

A dogshop-nál számíts arra, hogy előre kell elutalnod majd a biléta árát, mert azt nem ők postázzák, hanem közvetlenül Svájcból jön a gyártótól. De megbízhatóak, nem lesz gond :)

2012. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ahogy nézem a képeket, nincs hozzájuk ilyen kis karika a feltevéshez, vagy csak a képen nics?
2012. ápr. 12. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak a képen nincs, küldenek hozzá!
2012. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtatott :) Az én kis Chuckym még csak 15 hetes, és nincsenek meg az oltásai, úgyhogy szerintem még várok amíg megtanul pórázzal közlekedni és elkezdem kivinni, illetve a bátyámnak is megmutatom majd, hogy tetszik neki, és akkor megrendelem :D
2012. ápr. 12. 18:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Minél előbb tanítsd mindenre! Az én kutyusomnak se voltak meg az oltásai, csak 1, amikor levittem (másnap kapta a 2. oltását). Figyeltem arra, hogy ne érintkezzen más állat ürülékével és más kutyákkal sem. Én a szobatisztaság miatt kénytelen voltam levinni, mert panelban lakunk.
2012. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekünk kertes, de most pelusra van szokva, mert rengeteget pisil, kb. 2 óránként kell neki, és nem tudjuk egész nap kivinni. A pórázzal még csak ismerkedik, de alap dolgokat már tud :)
2012. ápr. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!