Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma hunyt el a kutyánk. Beteg...

Ma hunyt el a kutyánk. Beteg volt igaz, de tegnap voltunk a dokinál és azt mondta hogy nincs még olyan rosszul. Haragszok a világra, a dokira, magamra. Mikor lesz ez jobb?

Figyelt kérdés

A ház bármely pontjára nézek ő jut eszembe, várom hogy jöjjön, vagy hogy kunyizza a kaját,vigyek ki pisikélni, vagy csak játszunk.

5éve volt a legjobb barátom, hű társam, az én kis szerelmem... nagyon hiányzik.


2012. ápr. 11. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem:((( Nekünk is épp ma egy éve, hogy az egyik elhunyt. Ő is 5 éves volt és beteg. Próbáltuk magunkat azzal "vigasztalni", hogy legalább már nem szenved tovább. Hidd el, idővel enyhül a fájdalom. Nekünk ott a másik kutty, akit szerethetünk, később majd hátha te is akarsz venni egyet.
2012. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom! Nekem is elment a Labradorom és én is megszenvedtem nagyon.


Hogy mikor lesz jobb, nem tudom:/ ...de kívánom, hogy mihamarabb jobban legyél!

2012. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

El se tudom képzelni nélküle az életem, egyszerűen nem megy...

Nem kell másik kutyus az biztos...

2012. ápr. 12. 00:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek, és őszintén sajnálom, de hidd el, előbb-utóbb jobb lesz majd, még akkor is, ha most nem hiszed.
2012. ápr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az állatorvosok többsége, tisztelet a becsületes dokiknak van, hogy csak úgy mondanak valamit. az én kutyám is rákban halt meg, egy hónappal a halál előtt még a doktor úr még nem is mondta, hogy nem sok az ideje. Annyit mondott, hogy még nincs nagy baj... Hát kössz.
2012. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom a kutyusod, részvétem.

az első kutyám másfél évig volt velem, utcán szedtem össze, daganatos volt, talán ezért váltak meg tőle.

nekem is nagyon nehéz volt, most van megint kiskutyánk, de nagyon sokszor eszembe jut.

elfelejteni nem lehet, de az idő begyógyítja a sebeidet!

kitartást.

2012. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!