Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon lehet hagyni egy...

Otthon lehet hagyni egy kiskutyát egyedül 7-8 órára úgy, hogy közben ránéznének?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen kiskuya, lehet hogy mindent szétszed mire hazaértek ha olyan a természete, meg ha félni fog. Azért nem ajánlom, de ha néha ránéznek, megsimizik, megnyugtatják valószínűleg baja nem lesz.
2012. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
milyen pici? Amúgy fokozatosan szoktasd hozzá ne rögtön! ha most hozzátok haza első hétben mindenképp legyen valaki vele és úgy szoktassátok az egyedülléthez hogy először 10 perc aztán fél óra ,1 óra...és mindig növekedjen! Utána persze már egyedül lehet hagyni,minden ember megy dolgozni,iskolába stb!
2012. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
még nincsen kiskutyánk de tervezzük:)) és igazándiból már minden elő van készítve, már mint meg van már hogy hol lesz a helye meg minden és már mindenre gondoltam a nevelését tartását illetően ,de ez egy kicsit aggasztott mert sehol sem találtam erre a gondomra megoldást. Amúgy a kiskutya egy nagy kertes házban fog élni de nem lehet bent , viszont a teraszon fog lenni ami közvetlenül a lakás mellett van és körülbelül olyan 3x4 méteres:)
2012. ápr. 12. 21:52
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Ez megint egy bökkenő! Elhoztok egy 8-10 hetes kiskutyát akit akkor szakítotok el az anyukájától és rögtön egyedül lenne kerti kutyaként? Mindenképp legalább fél éves koráig bejárása lehessen a lakásban különben rengeteg viselkedési problémátok lehet belőle,nem egy ilyen esetet láttam már! Oké hogy kerti kutyának akarjátok de mellettetek kell hogy legyen míg nagyon kölyök és kell neki a felügyelet. Minden otthonhagyás elött (oltások után) vidd majd el egy nagy sétára és nem lesz gond vele 7-8 óráig.
2012. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Persze értem nem is úgy gondoltam az elején én sem, hogy egyszerre beledobjuk a kutyust a mély vízbe és otthon hagyjuk ennyi időre egyedül folyamatosan szoktatnánk hozzá csak a későbbik folyamára gondoltam 7-8 órát.
2012. ápr. 12. 22:01
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Egy 3x4 méteres teraszon lesz napi 8 órában??
2012. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Az én kutyusom szokott otthon 6-7 órát egyedül lenni, 3 hónapos kölyök, és semmi probléma nincs, csak kicsit rágja a cuccokat, de nem ugat vagy sír :)
2012. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem végig mert közben felügyelnének rá és kiengednék!
2012. ápr. 12. 22:10
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan, de 4-5hónapos koráig legalább, mikor otthon legyen inkább kinti-benti kutya, jobban szocializálódik, könnyebben összeszoktok, és neki sokkal jobb lesz (szerintem nektek is). Sokan -mi sem - nem tehetik meg, hogy kiskutya miatt szabadságot vegyenek ki. Felesleges is, ha otthon van vele valaki hetekig, akkor utána nehezebben szokja meg az egyedüllétet. Hozzátok el pénteken, hétvégén veletek lehet, szokja a helyet, utána menjen minden a normális kerékvágásban (suli, munka...), persze a megfelelő időt rá kell áldozni a kutyára. Strapabíróak ezek a kutyák, könnyen alkalmazkodnak. Ezzel nem arra buzdítalak, hogy akár nyugodtan elhanyagolhatjátok, mert azt nem, de egy kölyök képes 16-20órát is aludni egy nap. Ha le van reggel fárasztva, szinte át fogja egyből aludni azt a 7-8órát, amíg haza nem értek. Adjatok neki pár játékot ami le fogja foglalni, legyen előtte víz (étel semmiképp se!) és ha hazaértetek játszatok vele egy nagyot.
2012. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2012. ápr. 12. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!