Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütött kutya? Ki a hibás?...

Elütött kutya? Ki a hibás? Helyszín autópálya.

Figyelt kérdés
Vélemények?
2012. ápr. 13. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a gazda aki hagyta a kutyát elszaladni
2012. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kutyust nem lehet hibáztatni.Amúgy mi van vele?Állatorvos látta?
2012. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset írtál.De leírom a véleményemet:


Hát egy kutyának az autópályán semmi keresnivalója.

A kutya gondolom elpusztult.Vagy állatorvos altatta el?

Ha van a kutyában chip(ezt egy állatorvos simán kideríti),akkor ki lehet az alapján deríteni,ki (volt) a gazdája.

Utána,ha megvan a gazdája,akkor őt - pláne most,hogy szigorítják az ezzel kapcsolatos törvényi szabályozást- felelősségre lehet vonni,de legalábbis mindenképp meg lehet tőle kérdezni,hogy került a kutya az autópályára.(nem szokványos,normális,nem egy hétköznapi helyszín egy kutya számára)

2012. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gazda. Hogy került oda a kutya? A gazdája felelőtlenségéből.
2012. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. A gazda a felelős a történtekért.

2. Aki látta a balesetes kutyát és nem állt meg segíteni, szintén büntethető cserbenhagyás miatt az Állatvédelmi Törvény szerint.

2012. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem láttam,hanem úgy mesélték.Egy német autópályán volt,ugye ott nem a szokásos 130 él,hanem bizonyos szakaszokon 200 ha jól tudom.Hát el lehet képzelni,az eb nem hiszem hogy túlélte ha 200-al nekiszáguld vki.Sajnálom én is :(
2012. ápr. 13. 10:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan került oda,lehet hogy valaki kirakta.Vagy beszökött.
2012. ápr. 13. 10:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja,de utolsó annak hogy jársz utána,hogy éppen arra hány autó járt?
2012. ápr. 13. 10:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért járnék utána? Ha elütött kutyát látok, megállok és orvoshoz viszem. Ha látom, hogy valaki elmegy mellette, akkor bizony felírom a rendszámát és jelzem a rendőrségen. De egyébként statisztikailag nem érdekel, hogy hányan mentek már el mellette, pontosan tudom, hogy mennyire undorító az emberi faj.
2012. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!