Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Magyarországon ilyen...

Van Magyarországon ilyen tenyésztő?

Figyelt kérdés

sziasztok


Nem akarok hülyeséget írni szóval Magyarországon van american bully tenyésztő (nagyon nem is ismerem a kutyát csak képen láttam egy alacsony nagyon széles masszív kutya) nagyon tetszik előre is köszönöm válaszotokat :)



2012. ápr. 13. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos van.

[link]

2012. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Van. Első .: kemény a zene.:D
2012. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem pitbull? Nem értek hozzá, csak kíváncsi vagyok. Elég félelmetes kutya. Én nem örülnék ha ilyen lakna a szomszédban. :(
2012. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jujj,valahogy nekem sem tetszik. Az Amstaffokat szeretem,de ez a fajta valahogy túl robosztus és azok a zömök lábak.. Rémisztő,de tényleg:D
2012. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, hivatalosan sajnos pitbullként törzskönyvezik ezeket a dagat szörnyeket.
2012. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak de még kiforratlan,az első link,a tipikus láncon tartott megvadult kutyusok cigány tulajdonosokkal.Mert gazdának nem tudom nevezni őket.
2012. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 elmondod, mire alapozod ezeket a kijelentéseket?

Csak azért kérdezem, mert én többször találkoztam már velük súlyhúzó versenyeken. Nem cigányok, a kutyáik sem tűntek megvadultnak és egyik sem volt láncon. A weboldalukon sem látok láncon tartott kutyát.

Megosztanád velünk, te milyen formában tapasztaltad az általad említett dolgokat?

2012. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a bullydozeres link nálam nem jó, és a gugliban sem találtam őket (lehet, hogy megszűnt a honlapjuk?).

egyébként nem tartom feltétlenül sajnálatosnak a típus tenyésztését, főleg, hogy ők még sportolnak a kutyákkal, maguk a bullyk használhatók súlyhúzásban pl. (Bullydozer kutyák konkrétan nagyon szép eredményekkel rendelkeznek) nem úgy, mint azok az amerikai bullyk, amiket a youtube-os videókon látni... tény, hogy ez már szerintem sem pit bull, viszont american bully néven miért ne lehetne létjogosultsága?

egy másik kennel, ez a honlap működik: [link]

2012. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire alapozod azt hogy láncra vert megvadult kutyák cigány meg stb ...szerintem ez nem igaz de ezek a kutyák már nem mondhatóak harci kutyának se,hiába félelmetesen néz ki ez szerintem szépségre megy vagyis nekem nagyon is szépek:)) nem tudja valaki hogy menyibe fájna nekem ...amúgy a bullydozer kennelt ismerem de ha megnézem a kanjaikat/vagy a szukákat nem olyanok mint amire vágyok az övék elég vékony nem robossztus testalkatúak tulajdonképen egy szép pitbull szebb mint ez az állítólagos "bully dozer kennel" kutyái
2012. ápr. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!