Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi a tapsztalaitok a...

Nektek mi a tapsztalaitok a XIII. ker állat kórházról?

Figyelt kérdés
Nekem és a szüleimnek nagyon rossz tapasztalatai vannak...15 évvel ezelőtt egy német juhász kutyájuk az ottani állat orvosok miatt halt meg...A tüdejére ment a víz,azt mondták semmi baja nem lesz(sok pénzt fizettek...de reggelre meghalt..Tavaly novemberben a kutyám gyomor és vastagbél daganatban halt meg....Előtte 4hónappal oda vittem el orvoshoz..azt mondták prosztata gyulladása van...(vagy valami ilyesmi)...(ekkor 8000ft kértek)..

2012. ápr. 13. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Drága és rossz. Dolgoznak ott nagyon jó orvosok is persze, de a többség sintér.
2012. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyósom 1 éves shi-tzu kutyáját legyengülve, kedvtelenül bevittük.

Megvizsgálták, azt mondták semmi baja, majd beadtak neki egy "vitamin" injekciót, amit természetesen fel is számoltak a vizitdíjjal együtt.

A helyi állatorvossal ugyanígy jártunk, majd egy hét múlva kötötték a gödi kórházban infúzióra a kutyát, megakadt valami a belében, alig tudták megmenteni.


Egyik orvos sz@rabb mint a másik, a XIII. kerületben meg kifejezetten beválogatták a hülyéket.

2012. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hétig harcoltak a kutyám életéért, nagyon sulyos gyomorműtétje volt, uton a kutyával telefonáltam éjjel az ügyeletre, hogy azonnal műtő, mert gyomorcsavar, mire odaértem, 2 perces vizsgálat, és észleléstől számitva a kutya fél óra múlva műtőasztalon volt. minden nap bemehettem hozzá, segitőkészek és kedvesek voltak. ez volt 4 éve, ma ez a kutya 8 éves, szebb mint valaha, és egészséges mint a makk. ugyhogy én köszönöm nekeik.
2012. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor én bevittem a kutyámat,az unoka nővéremmel akkor ott olvasgattuk a falon a papírokat..Éjszakai ügyeletre teljes kivizsgálás 20.000 forint volt..Szerintem ez szemétség..Kivizsgálják ennyiért + még a gyógyszerek meg minden..UTOLSÓNAK ÜZENNÉM:Örülök,hogy jobban van a kutyusod..Bárcsak akkor meg mondták volna,hogy mi baja van az én kutyusomnak..akkor felkészültünk volna rá..Pekingi palota pincsi volt a kutyusom..Nagyon sokan rossz véleménnyel vannak a pincsi kutyámról..De én kiállok mellettük..az én kutyám nagyon erős volt.Utolsó két hete egyszerűen borzasztó volt..A legrosszabb ellenségemnek nem kívánnám..De ő egy szó nélkül tűrte..Ugyan ott a XIII.kerületben vittük el egy másik orvoshoz..Ott mondták el,hogy 13 éves volt(mi azt hittük 7 2005-ben kaptam azt mondták akkor,hogy 8 hónapos),és hogy daganatos volt..több is volt..benne..Első kettőnek ÜZENEM:Sajnálom...Én nem gondoltam volna,hogy ilyen az a kórház azt mondták nagyon jó kis..hely..de hogy milyen drága...AZT A MINDENIT...Szerintem nagyon jó kis hely a IV.KER TÓ UTCA..Anyukámnak a német juhász kutyája előtt volt egy alaszkai malamut kutyusa epilepsziás volt..ez egy magán rendelő szerintem nem drága és nagyon jó..szóval akkoriban nem nagyon értettek ehhez a fajta betegséghez és a nő az anyukám kutyáját vizsgálta és így írt az epilepsziáról egy könyvet.
2012. ápr. 19. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!