Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A cane corso hogyan viselkedik...

A cane corso hogyan viselkedik más kutyákkal általában?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ahogy nevelik. Mégis hogyan viselkedne?
2012. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Monjuk kezdeményez e verekedést? iylesmik...
2012. ápr. 13. 22:45
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem egy alapból szívélyes fajta. Erős a területvédő ösztöne, ilyenkor az ölő szándék sem áll messze tőle.
2012. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
egy tíz hónapos szukáról van szó!Eddig nem volt gond vele, él velünk 2 goldie(kan,szuka), szóval képes lenne ő irányuk fele is ,,ölően" fellépni?Eddig nagyon jól elvoltak , a szukával közös alvóhelyük van....
2012. ápr. 13. 22:50
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát én annyit tudok,hogy akitől a beagle-t kaptuk, ott is van egy canne corso , kb a mi beagle-ünkkel egyidős, lehet pár hónappal öregebb. Lehet hogy csak játékból,de úgy belekapott a mi kutyánk szemébe, hogy műteni kellett. Pedig sokat foglalkoztak vele.
2012. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálunk a lakótelepen van cane corso szuka és az én kutyámmal nagyon jól elvannak. Bár azt hozzáteszem, hogy az enyém nagyon tisztelettudó, szal semmi okot nem ad arra, hogy le kelljen dominálni, de pl egyik barátom kutyájával nem engedném össze, mert az meg domináns, vele tuti balhé lenne.


De ha rendesen van nevelve, akkor kizárt, hogy a falkájából bárkit megtámadna. Ha így tesz, akkor ott valam i nem stimmel, és nem a kutya hibájából.

2012. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha engedik neki, és olyan alkat, akkor valószínű kezdeményez verekedést. De ha nem olyan típus, vagy jól van nevelve, akkor meg nem. Mit nehéz ezen megérteni? :) Az agresszió kizárólag nevelés kérdése. Egyes kutyáknak több hajlamuk van rá, másoknak kevesebb, de sosem törvényszerű, hogy verekedni fog egy kutya csak azért, mert ilyen-olyan fajta kamaszodó kan és tüzelnek a szukák. Ha megtiltod neki a verkedést, nem fog verekedni és kész.
2012. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gond csak a szukával lehet, ha éppen valamelyik rámenősebb. Kan-szuka jól meg vannak, de egyazon neműeknél fennállhat a rangsor problémaeldöntése.
2012. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok, köszönöm, hogy lepontoztatok.

Gondolom azért, mert nem tetszett, hogy a harciasságát kiemeltem.

A lepontozóknak ajánlom, hogy tiltassák le ezt a honlapot:

[link]

mivel számukra nem tetsző szöveg itt is van.

Íme idézve onnan:

"A gyerekekkel jól megfér, idegenekkel szemben viszont gyanakvó; csak a gazdája jelenlétében hajlandó megtűrni őket. Ha megfelelő volt a szocializációja, a háziállatokkal sincs gondja. Más kutyákkal szemben általában harcias."

2012. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hát akkor most én ezt megcáfolom,nekem két kutyám van egy kan törpe schnauzer meg egy kan cane corso és tökéletesen megvannak mind a kettő szeret minden fajta állatot pl van még két cicánk és anyumnak tyúkok és nem egyszer találtuk úgy cane corsot hogy a cicával játszik vagy a kiscsibe ott megy előtte és semmit sem csinál
2012. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!