Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj? többi lent

NKTL125 kérdése:

Mi lehet a baj? többi lent

Figyelt kérdés

Van egy 15 hetes kiskutyánk.Tegnap eljöttem otthonról, a párommal maradt egyedül.Este hasmenése lett a kutyusnak, 3x kakilt hígat.

Mondtam a páromnak, h nézze a székletét, h nem e férges, vagy véres.Éjszaka kaptam sms-t, ha megyek ma haza vigyek féreghajtót.

Lehetséges, h azért volt hasmenése, mert férges?

Vagy azért, mert nem voltam otthon éjszakára, ugye ilyen még nem volt.

Nem stresszes kutya, nyugodtan otthon hagyhatjuk, nincs egy hangja sem.

Vigyem el dokihoz?Féreghajtót mindenképpen kap ma.

Légyszi segítsetek, eléggé aggódok.



2012. ápr. 14. 09:38
 1/6 molly2012 ***** válasza:

mi is így jártunk kb.1 hónapja a 4 hós kiskutyánkkal

neki is hasmenése volt,elvittük dokihoz,vett tőle székletmintát,megvizsgálta de nem talált benne féreg petét.mondta h mivel még nem volt féregtelenítve,ezért valószínű hogy az a baj hogy férges,és kissé meg voltak duzzadva a belei.adott neki szurit meg írt fel neki pasztát azt kellett neki adni míg el nem fogyott és 3 napig diétáznia kellett./háztartási keksz,rizs szárazhússal/1 hét alatt helyreállt a széklete

2012. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő már volt féregtelenítve, 2x mielőtt elhoztuk, 2x nálunk.

Nem vettem észre jelét annak, hogy férges lenne, de vettem neki féregtelenítőt, azt mondták, az állatpatikában, h először múljon el a hasmenés, és utána adjam be neki.

Félek, h esetleg ránk is ránk terjed.

Persze nem tudom hogyan terjed a féreg.

A kedvével nincs gond, játékos még mindig, csóválja a farkát.

2012. ápr. 14. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet a férgesség miatt, de enni eszik rendesen? Biztos nem a távolléted miatt, akkor inkább ajtót kaparna, levert lenne stb. De biztosat csak a doki tud mondani.
2012. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Felhívtam még mielőtt hazaértem a dokit.Azt mondta, h diéta.

Drontal féreghajtót vettem neki, fog kapni kajánál egy felet, mert még kicsi.

A párom azt mondta csak kis fehér pöttyöket látott a székletében este, enni eszik, játékok, szalad át a lakáson.

Mióta megjöttem egyszer volt kaki, és már nem folyós/még nem szobatiszta/.

Azért a féregtelenítőt megkapja, mert biztos, ami biztos, nem szeretném, ha valami baja lenne.

2012. ápr. 14. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
ha férges is a kiskutya, Ti csak akkor kapnátok el tőle, ha érintkeznétek közvetlen a székletével és nem mosnátok kezet. Kétlem, hogy ez megtörténne, így nem kell tartanotok fertőzéstől.
2012. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jah ok, mindig zacsival szedjük föl, de inkább a kutya egészsége jobban érdekel, mert még kölyök, 15 hetes.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:-D

2012. ápr. 14. 16:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!