Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem egeszseges kutyaval...

Miert nem egeszseges kutyaval egy agyban aludni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 21:30
 1/10 anonim válasza:
Mert a kutyában több baktérium, különböző kis állatkák bújhatnak meg. Csak a szájában csupán 52 baktérium fajta van. Gondolhatod...
2012. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én kb. 10 éve a kutyámmal alszom, sosem volt ebből probléma.
2012. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán semmi bajod nem lesz ha a kutyával alszol! én 20 éves vagyok, 4 éves korom óta folyamatosan kutyával alszok és makk egézséges vagyok! Séta után persze mindig lemosom a lábát csak úgy jöhet fel az ágyra de azonkívül semmi "óvintézkedés" nem kell:) Némelyik kutya tisztább mint pár ember..
2012. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
sok fajta pont arra lett kitalálva, hogy az embert melegítse... én is szoktam együtt aludni a kölykökkel :) aztán ahogy nőnek ők maguk költöznek ki az ágyból de erős kötődést alakít ki és engem nemzavar. Mikor egészen pici kutyáink vannak akkor az alom ládban alszom az anyukával és a kicsikkel 2 hétig (érdekes érzés mikor az ember arra kel hajnali 2 kor, hogy egy kiskutya mászik a hajában)
2012. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert az ember sok betegséget átvihet a kutyusra.
2012. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Emberrel veszélyesebb aludni, mint egy tiszta, normális körülmények között tartott kutyával. Sokkal több betegség terjed emberről emberre, mint emberről kutyára és fordítva.
2012. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

A sógornőm állattenyésztő agrármérnök, a kutyákat és a macskákat oda vissza ismeri. Nekem kutyám van, nekik macskájuk. Ő nem igazán kedveli a kutyákat, ettől függetlenül elismeri, hogy egy kutyától szinte kizárt, hogy bármit elkapjon az ember, macskától sokkal inkább.

Szerintem az, hogy "nem egészséges" inkább úgy értik, hogy nem jó. Mármint sokak szerint aki kutyával alszik, az olyan..."fúj, a kutyának az udvaron a helye"


Engem nem zavar, remélem életem végéig mindig lesz egy kutyám, aki a lábam mellett szunyál majd velem:)

2012. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöméknél állandóan olyan tisztaság van, mint egy műtőben. Meglepődtem, amikor a férj elmesélte, hogy gyerekkorában állandóan a macskáival aludt. :) Ha valaki, aki ennyire szereti a tisztaságot, valaha a macskákkal aludt, nem hiszem, hogy bármi bajt okozhatna. Ha még ő sem undorodik, kizárt, hogy egészségtelen legyen.
2012. ápr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
semmi kivetnivalót nem találok benne, csak nem értek vele egyet. Szerintem az a jó, ha van mindenkinek saját helye. A kutyának nem lehet az én ágyam a helye. neki is van ágya, persze feljöhet, mert együtt tévézünk, de utána menjen a sajátjába aludni.
2012. ápr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

háát... én soha nem engedtem fel a kutyáimat az ágyba. Erre most meg tesóm idehozta 2 hétre a barátnője Bichonját, aki csak az én ágyamban hajlandó álomra hajtani a fejér:) Pedig úgy kezdtem, hogy ÉN nem veszem ki a részem a kutyázásból. Ez lett belőle... De amúgy a kutya kb. tisztább, mint én:D Sétálás után pedig mindig megtörlöm a lábát. Szóval nem hinném, hogy nagy baj származhatna a dologból:)

20/l

2012. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!