Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az olcsó...

Mi a véleményetek az olcsó bolha nyakörvekről?

Figyelt kérdés

Muszáj a legdrágább ( Kiltix Scalibor ) nyakörvet megvenni?

Van valakinek tapasztalata az olcsóbbik fajtáról ami kb. ezer valamennyi?



2012. ápr. 15. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne nyakörvet vegyél hanem cseppet!
2012. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A csepp semmire nem jó az én kutyámnak vettünk 2 doboz cseppeset és 3 kullancs is belé ment(persze nem egyzszerre.Én ajánlom a kiltix nyakörvet, remek a kutyám már 2 éve azt viseli 7 hónapig jó és 7 hónapon keresztül egy kullancs se ment bele a kutyámba megállt a vakarozással csak a 6 hónaptól kezdet el újra vakarózni.: [link]
2012. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi télen duobandot használtunk, semmi gond nem volt vele, most váltottunk a scaliborra, mert ez véd a szúnyogok ellen is és mivel elég sok folyóvíz van a közelünkbe így ez nekem fontos volt. A többi pl bobi és társai nem érnek semmit, a szomszéd kutyán is az van mégis bolhás szegény állandóan. A scalibort amúgy megkapod 3500Ft körül az fél évre nem drága, de ha mindenképp olcsóbbat szeretnél, akkor a duobandot tudom ajánlani, de azért mellette ellenőrizd a kutyát, ha kullancsos területre mentek, nem árt résen lenni. (én így is minden nap átnézem, azon az 5percen már nem múlik)
2012. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van az olcsóbbal nem is egy tapasztalatom. Sz@rt sem érnek.


De van egy tuti módszer:

Öntesz egy tálba pálinkát, teszel bele apróra vágott foghagymát és vizet.

Egy a kutya nyakára való kendőt bele áztatsz ebbe egy éjszakán keresztül. Aztán kiszárítod.

Tuti elriszat mindent élőszködőt.


Én tegnap csinált meg a kutyáimnak.


De csak akkor csináld ha kinti kutyád van mert nagyon büdös pálinka szaga van!

2012. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

13:52-nek.


:-D :-D Köszi ari vagy! Sajnos ezt nem próbálhatom ki, mert szobában vannak velem.


Nálunk annyira nem éri víz őket. Ketten vannak 40- 50 kilósak. Inkább a terület nagyon kullancsos. Bolhák nem nagyon vannak, szúnyogok se.

A cseppel csak az a bajunk, hogy csak egy hónapig véd kullancs ellen, és nálunk a dokinál 2700 körül van.

A Scalibor 5000 egy darab, a Kiltix szintén. :-(

Kettő kell mindenképpen, ezért sajnos most nincsen tíz rongy csak a nyakörvekre. ( tavaly nem volt gond, de most beteg voltam, és még nem kaptam meg a táppénzt ) :-(

2012. ápr. 15. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egész jó áron van most:

[link]

Ennyit megér, kullancsok ellen meg nincs jobb (max csepp). Esetleg még erről hallottam jókat a duobandon kívül, de személyes tapasztalatom nincs vele:

[link]

2012. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A beaphart én is tudom ajánlani. Mi amúgy Scalibort használunk, de húsvétkor mentünk kirándulni, és pont akkor járt le a Scalibor védelme. Egy bolt volt nyitva, és ezt az egyfélét árulták, úgyhogy megvettem, és bevált.
2012. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a linkeket. :-)
2012. ápr. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!