Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik igazi tenyésztőtől...

Akik igazi tenyésztőtől vettek picit, hogy bírták kivárni?

Figyelt kérdés
Én ma foglaltam le, a pici tegnap született, és nem tudom hogy hogy fogok kibírni 8 hetet :) Ti hogy bírtátok?
2012. ápr. 15. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
elszalad nyugi :) én pont most várok egy kiskutyára a franciáktól... a szukát csak 1 hónap múlva fedeztetik... na ez az idegőrlő :D
2012. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én az első kutyámra másfélévet vártam,a másodikra egyet. A harmadik gyors volt,pár hónap, az utolsó majdnem 2 év
2012. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

8 hét semmi mármint ahhoz képes amit eddig várnom kellett. Nehezen de kibírtam. (Nem régen hoztuk el a kutyust).


Az álom kutya fajtámra meg már a 7. éve várok de még 2 év mire tudok venni egyet.

2012. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem utolsó hogy milyen fajta? :)
2012. ápr. 15. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem.... Én több, mint 1 évet vártam, mire azoktól a szülőktől megszületett az alom, akiktől kölyköt szerettem volna....
2012. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Álmai fajtája egy Rodéziai Ridgeback. De sajnos még nincsen elég pénzünk ahhoz, hogy megvegyük a kutyust és el is tartsuk. Egy 3. kutyát most nem tudunk bevállalni. De a tenyésztő már megvan!
2012. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a tenyésztővel nagyon sokat leveleztem (ritka, mikor kimaradt egy nap), és állandóan képekért nyaggattam :)) Ha a közeledben lakik, meg is látogathatod majd, mondjuk, ha 6-7 hetesek lesznek, én nem tudtam megoldani, mert túl nagy volt a távolság (tenyésztő: Balaton alatt, én: Borsod megye fölött Szlovákiában). Állandóan beszámolt a fejlődésükről, és a szüleikről is sokat írt, miért választotta ezt a párosítást. Végül kivételesen jó alom lett, két kölyköt is hoztunk :)
2012. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem menhelyről van a kutyát, másfél évet vártam rá, mire elhozhattam. 8 hét az semmi, főleg így, hogy előled nem viheti el senki más.
2012. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én attől a szukától szerettem volna kölyköt, akit egyszer 6 hónaposan megláttam egy kiállitáson:))) kicsit várni kellett, pontosan 2 évet, de megérte:) 2 kutyám lett tőle végül is, ma ők már 3 évesek, mindkettő munkavizsgás, Champion kutya:) Ugyhogy megérte:)
2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!