Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám tüzelt és volt...

Ha a kutyám tüzelt és volt egy kannal (véletlenül) és még mindig tüzel lehet kölylök amit nagyon nem szeretnék?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kannal össze ragadt a szuka? Ha igen akkor lesznek kölyök.

De ha nem akarsz kölyköt akkor vidd el a szukát ivartalanítani!

2012. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek kölykök.

Ha 'hobbykutyus', akkor az ivartalanítással járnátok a legjobban (a tüzelés után).

2012. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem lesznek kölykök mert ha sikeres volt a fedezés akkor abbamarad a tüzelés.A legjobb lenne ha elvinnétek ivartalanítani,hogy máskor ne történjen ilyen.
2012. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló


Attól, hogy sikeres egy fedeztetés attól nem marad abba a tüzelés. Ugyan addig tüzel akkor is mintha nem lenne megtermékenyítve.

2012. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem marad abba a tüzelés, hiszen egy szukának egyszerre több kantól is lehetnek kölykei. Mivel nem úgy működik a dolog mint az embereknél. Nekem ezt még állatorvos mondta... :P

Szóval ha nem akarsz kölyköket és elvinném ivartalanítani.

2012. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg vérzik a szuka, addig általában nem szokták felvenni kant, vagyis nem lesz kölyök. De ha összeragadtak, akkor minden bizonnyal lesz.

Ha nem akarsz kölyköket a tüzelés után vidd el ivartalanításra, mindenki így jár a legjobban.

2012. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párzás után még 3-4 napig vérzett a mi kutyánk....és lettek kölykök...
2012. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!