Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kifejlett súly függ az...

A kifejlett súly függ az alomszámtól?

Figyelt kérdés
Nagytestű fajtát választottam, és azt is szeretném hogy nagy legyen. Vannak tenyészetek, ahol születik mondjuk 1 alomban 1 pici, de annak ugye nagy a súlya már picinek is, de van ahol születik 10 pici, és azoknak mondjuk akár a születési súlya fele akkora mint a másiknak ahol csak 1 van. Ez befolyásolja a kifejlett kori súlyt, vagy semmi hatással nincs rá hogy hányas alomszámból választok?
2012. ápr. 15. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A kifejlett kori súlyt nem befolyásolja. Csak később fogja elérni a normál súlyt.
2012. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja. A nagy és oriástestűeknél általában nagy az alomszám,10 feletti
2012. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem befolyásolja a felnőttkori súlyt.
2012. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beírtam a kinézett kutyus súlyát egy ilyen kalkulátorba és azt dobta ki hogy a kutyám 5 kg lesz 90%-al a megfelelő súly alatt...
2012. ápr. 15. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a kalkulátorokat felejtsd el úgy ahogy vannak, mert szart sem érnek :)
2012. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a kutya 2-3 hónapos akkor már tapasztalt ember megmondja nagy valószínűséggel mekkora lesz, annál fiatalabbnál minden csak ráolvasás
2012. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sokszor előfordul, hogy aki 1 hónaposan a legkisebb az alomban az lesz a legnagyobb.Mert sokkal nagyobb ütemben kezd el fejlődni,mint azok akik a méhben is jó helyen voltak és megkaptak minden tápanyagot, nagy súllyal születtek
2012. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az volt a baj hogy azért választottam majdnem másik almot, csak már őket láttam náluk maradtam, mert annyira kis "nyomik" voltak, olyan picikék :)
2012. ápr. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!