Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mi lehet, hasonló tapasztal...

Ez mi lehet, hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kutya pofáján kisebb kopásfoltok,2 nap alatt lett,tegnap még kisebb volt a folt,ma már mintha ki is lenne vakarva és nagyobb, Egyik helyen pár mm-es seb,gondolom a vakarás miatt.Alig látni,de azért elviszem orvoshoz,csak az érdekelne volt már valakinek a kutyájával ilyen.

2012. ápr. 15. 17:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nem találkoztunk beteg kutyával elvileg.
2012. ápr. 15. 17:34
 2/12 anonim ***** válasza:
kisebb helyeken hiányos a szőrzet? Ilyen foltokra gondolsz? Milyen fajta kutyus?
2012. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, régebben a kutyám hátán egy kis foltban kihullott/kikopott a szőr, és kis sebek voltak azon a területen.A dokink azt mondta, bolhaallergiás és adott Frontline-t.Elmúlt neki tőle.Nem is tudtam, hogy bolhás, mert csak pár darab volt benne, és nem láttam.
2012. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen a szőr kisebb helyen,nem annyira de azért látszik,mintha ki lenne vakarva.Keverék.Eddig nem volt ilyen..

Most van rajta exspot,illetve tettünk rá nem rég.

Nem lehet,hogy rühes?

2012. ápr. 15. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Atkás lett. Doki ad lemosószert és majd azzal kezelni kell.
2012. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi, remélem nem nagyobb baj
2012. ápr. 15. 20:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet gombás is és rühes is. Mindkettőre azt fogják tanácsolni hogy Neostomosannal fürdesd meg. Sajnos amelyik fajtával foglalkozom ott nagyon gyakori a gombás megbetegedés. És ezek a tünetek hogy foltokban hullik ki a szőre
2012. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiatal a kutyád?
2012. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyám pofáján is ugyanilyen kopaszodó, kis folt kezdett el terjedni, ott, ahol a bajuszszálak serkennek.Elvittük orvoshoz, gombát állapítottak meg nála.Kennem kellett kenőccsel, két hét alatt elmúlt neki.Nagyon vakarta, folyton újrafertőződött neki.
2012. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi,de érdekes nem láttam ott vakarózni egyszer sem.Meg nem igazán vakaródzik,csak amennyit általában szokott egy kutya.Nem lehet,hogy csak egy tüske ment bele?MErt mintha ilyen kis pötty lenne ott inkább,nem is seb.Ahhoz tudnám hasonlítani,mint amikor pl az én kezembe megy egy szálka,és így begöbösödik vagy tokosodik vagy nem tudom,hogy mondjam.ÉS ugye körülötte hiányos a szőr kis helyen.
2012. ápr. 16. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!