Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. mennyibe kerülhet ez a...

Kb. mennyibe kerülhet ez a két kutyafajta?

Figyelt kérdés

Kibővítem =)

A két kutyafajta:

Cavalier King Charles Spániel: [link]

Újfundlandi:

[link]


Arra lennék kíváncsi, hogy mennyibe kerülnek.. (legfőkébb kennel ár érdekelne)



2012. ápr. 15. 19:02
 1/6 anonim válasza:
0%
Az újfundlandit én is nemrég néztem. Átlagosan 50.000 Ft oltva, féregtelenítve.
2012. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő hasonló árban lehet, 100 és 150 ezer között normális tenyésztőtől.
2012. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

tenyésztőnél oltva, féregtelenítve, chipezve (ami mellesleg törvényileg kötelező)törzskönyvvel és ami a legfontosabb EGÉSZSÉGÜGYI SZŰRÉSEKKEL!!

átlagosan 100 felett...

50 ért egy törzskönyvnélküli, bizonytalan származású és nagy eséllyel keverék vagy beteges kutyát kaphatsz

2012. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat =) én is kb 150-re tippeltem volna :)
2012. ápr. 15. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
ha kell tudok ajánlani nagyon jó Cavalier King Charles Spániel kennelt! [link] szerintem nagyon jó...van több jó kennel is de őket személyesen ismerem és a tenyésztő nagyon kedves és lelkiismeretes
2012. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Royal Giggolo's Kennelnél én érdeklődtem már KingCharles kiskutyák után, egyszer lesz is tőlük az tutifix, de elég borsos az áruk.. Nekem azt mondták minőségtől függ, de kb 200e.. én 300at is odaadnék egy ilyenért ha tehetném, de egyenlőre nem megy.. nézelődj: [link]
2012. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!