Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem a kutyámat...

Hogyan neveljem a kutyámat szobatisztaságra? Néha még vannak balesetek.

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos kutyusunk. Kertes házban lakunk. Naponta 4x van kiengedve. Pisilni már nem pisil be de van, hogy 1-1 kupac van reggelre. A másik szobakutyusunk aki már 6 éves ő teljesen szobatiszta. Hogyan neveljük rá a fiatalabb kutyust is, hogy el tünjön még a reggel minket váró kupac?

2012. ápr. 15. 20:51
 1/1 anonim válasza:

türelemmel! :-) én 3 hós kutyut szoktattam, több, mint 1 hónapig szobatisztaságra. a legnehezebb az éjjel kibírása volt pisi nélkül. volt, h éjjel 11-kor vittem ki, és hajnal 6-kor, h kibírja. de soha nem fenyítettem, viszont mindig kapott jutifalit, ha kint pisilt v kakilt. aztán egy idő (3-4 hó) után már nem kapott jutifalit. most 2 éves múlt, és a világért nem csinálna be a lakásba, előbb pukkadna ki a kis pocakja.

ja, és figyelj rá, h nappal kakiljon. ha a kertben nem akar, vidd sétálni, és szagoltasd meg vele a fák tövébeen a többi kakit. ha a kertben akarsz kakisarkot kialakítani, ne takarítsd föl a produktumát, legközelebb is oda fog menni.

2012. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!