Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok Bolognese felnőtt...

Adhatok Bolognese felnőtt kutyának csirke farhátat?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam nem szabad, ezért eddig csak nyakat kapott. Valaki mondta, nyugodtan adhatok neki ezt is, bár van venne hegyes vékony csontocska de csöves nem igazán, nem tudom mennyire biztonságos neki?
2012. ápr. 16. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyersen bármilyen csirke csontot adhatsz neki, csöveset is. A főtt csont törik szilánkosan.
2012. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Farhátat is kaphat!

Legjobb nyersen, mert a szárnyas csontja főzve inkább megkeményedik, mint puhul.



Sőt, én a 8 kilós keverékemnek marha meg disznólábszárat is szoktam adni (azt viszont minimum 1 óráig főzöm neki),imádja, bár kicsit tovább tart megbirkóznia vele, mint a 70 kilós kutyámnak.:D


Ja, meg csirke fej is mehet, illetve mindenféle belsőség.

(Hentesnél kb. 100ft/kg)


Én néha adok neki csirkeszárnyat meg lábat is, de ez elég ritka, viszont akkor utána fél napig nem megyünk sehova, hanem pihi van.

2012. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! akkor nem igaz, hogy vékony nagyon a bélrendszere a hegyes vékony csontnak? Mert ezért nem adtam neki eddig. Főzöm a farhátat, de eddig letisztítottam a csontot neki. Nem szúrja meg??
2012. ápr. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!