Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy fogamzásgát...

Mennyibe kerül egy fogamzásgátló injekció egy szukánál?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ma láttam az orvosnál az árlistát, 5000 forintba kerül. Ez egy pécsi állatorvosnál volt.
2012. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

5-8 között. tehát 2-3injekcióból már ki lehetne fizetni egy ivartalanítást. 2-3-nál többet nem is ajánlatos adni a kutya életében , mert nagy adag hormon,szinte biztos a gennyes méhgyulladás utána.

(én soha nem adnék a kutyámnak és az állatorvosom se hajlandó beadni)

2012. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi tablettázzuk. :D
2012. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is ivartalaníttatnám, de még csak 10 hónpos és a doki modnta h majd 1 év után...

És mivel nem akarom h a másik szukánkkal balhézzon ezért nem akarom h tüzeljen és kell a szuri!

A doki javasolta nem én találtam ki...

2012. ápr. 16. 20:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a dokinak is lehetne több esze.olvassa el a saját állatorvosi kamarája állásfoglalását. az emlőrák megelőze miatt az első tüzelés előtt ajánlott az ivartalanítás.

Ha ez már késő akkor közvetlenül utána. Semmi értelme 1 évig várni. Az meg,hogy ehelyett injekcuót ajánl....

2012. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát azt modnta h azért 1 év után, mert ha msot akkor késöbb jobban törhetnek a csontjai meg kihullhat a zsöre...
2012. ápr. 16. 20:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondta az állatorvos? :D Okos ember lehet...

Egyébként azt hiszem kicsit fogalmi dugóba keveredtetek. Az még hagyján, hogy Te, na de hogy ezt az állatorvos mondta. A fogamzásgátló szerinted arra jó, hogy attól nem fog tüzelni a kutya?...

2012. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Arra jo, hogy nem fog tüzelni 6 hónapig , és akkor már jóval 1 év után lesz, szal lehet ivartalaníttatni...
2012. ápr. 16. 20:33
 9/14 anonim ***** válasza:
elég buta egy orvosod van de komolyan,józsefvároson szerezte a diplomáját az ziher! Nem is kell megvárni az első tüzelést bármikor lehet ivartalanítani egy kutyát,sok betegséget lehet így megelőzni,pl álterhességet is!
2012. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

jó hát figyelj, én már 3 hónapja ivartalaníttattam vna....

Most mit tegyek?

2012. ápr. 16. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!