Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszédom feljelenthet kutya...

Szomszédom feljelenthet kutya tartásért? FONTOS

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát saját lakásunk van egy kisebb testűt.

Az a kérdésem tehet a szomszédom bármit ellene?

Meg kell kérdezni mielőtt meg lesz a kutyus?


2012. ápr. 16. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem ismerem a szomszédod, kérdezd meg tőle. Közelebb van mint mi nem?? Ha nem ugat állandóan nem lehet ellenvetése.
2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell megkérdezni, nincs szükség az engedélyére.
2012. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
28%
Kérdezd meg tőle, hogy nem e zavarná ha vennél egy kutyát, mivel valóban feljelenthet. Természetesen csak akkor ha olyan ember aki csak azt nézi, hogy hol tud ártani a másik embertársának.
2012. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Abban nem vagyok biztos, hogy akárhány kutyát lehet tartani, de az fix hogy olyan nincs sehol hogy 1 kutyát ne tarthatnál.
2012. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha panelban laksz az önkormányzati rendelet szerint aláírást kell gyűjtened a veled azonos szinten lévőktől és az alattad lakóktól. Én megcsináltam előző albérletemben hogy ne rugjanak ki onnét,de aztán hiába gyűjtöttem össze még is kirúgtak de nem ez a lényeg:) hiába saját lakás ha gond lesz a kutyával vagy a szomszédnak nem tetszik feljelenthet enélkül. Itt ebbe a lépcsőházba ahol lakunk nem izéltek hál isten a kutya miatt őket nem kellett megkérdezni:) Szerintem ez emberfüggő is!

Ha kertes házban laksz nem tudom mi a szabály..

2012. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Hát már bocsi, de én is örülnék ha megkérdezne a szomszéd mielőtt idehoz valami idegbajos pudlit a szomszédba. bár előtte biztos szolnék neki kedvesen. Másodoszorra is. Harmadjára már "büdös dög" lenne a kutyája és ordibálnék vele. Ha a kutyával eztán se csinálna semmit elküldeném az anyjába és feljelenteném.
2012. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Előző vagyok, ez csak a panelra vonatkozik. Kertes házba nem érdekelne, mit csinál.
2012. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Bocsi az első is én voltam azt elfelejtettétek lepontozni!!

;)) Használjátok a kezet szorgalmasan... ;)

2012. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
milven szomszéd? kertes házban az önkormányzati rendelet szabályozza, társasházban alapító okirat
2012. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Én anno nem kérdeztem meg. Igaz nincs is semmi probléma a kutyámmal, nem koszol, nem ugat, még soha senki nem panaszkodott rá. A legtöbben a lépcsőházunkban mindig megsimogatják, amikor találkozunk valakivel.

Azért a feljelentés elég ritka, szerintem egy intelligens ember -ha mégis problémája lenne a kutyával- nem feljelentést tesz, hanem beszél az illetővel.

2012. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!