Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyusnak mit vegyek...

Keverék kutyusnak mit vegyek kullancsok ellen?

Figyelt kérdés

Szegénykém most is összeszedett van 5 kullancsot. nyakörvet nem tűri meg magán, sajnos nem így lett szoktatva. Mit tudtok ajánlani ami jó kullancsok ellen, és nem is hetente kell kezelni vele.

ha lehet egy megközelítő árat is kérek, és főként hogy hol tudom beszerezni (nem nagyvárosi vagyok)


ja és 10-15 kg körüli a kutyus.



2012. ápr. 16. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Vácon van egy kisállatkereskedés:snoopy (írd be a google-ba hátha máshol is van snoopy,talán ott is van a közeledben)és ott nagyon értik!Vagy akár az állatorvostól megkérdezed!Ajánlatosabb kiszedetni szakértővel a kullancsokat.
2012. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
spot-on készítményekkel próbálkozhatsz...én Háryt használok 6 hetente kell cseppenteni és 2 adag 2200 forint
2012. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én biospotix -ot használok végig kell csepegtetni a hátán 5 ampulla van benne,5 hónapig elég!
2012. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!