Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örömteli esemény gyarapítani...

Örömteli esemény gyarapítani a gazdikereső kutyák számát? Vagy miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
77%
Azért csinálják, mert lelketlen gonosz lények. Nekik a kutya nem társ, vagy családtag, hanem egy tárgy, amit ki lehet dobni, ha megunják.
2012. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
87%

Mert tudatlanok, és nem tudják, hogy mekkora felelőtlenséget csinálnak. Nekik a kutya csak egy cuki szőrpamacs, bele sem gondolnak, hogy mi lesz 3-5-10 kölyökkutyával később.

A másik fele meg csak a pénzt látja benne, na ők tényleg lelketlenek.

2012. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
13%
Akkor én megírom a tutit a sok sápitozónak:Örömteli! Nekem mindig sikerült eladni eddig az almot jó áron . Semmilyen törvény nem tiltja hogy eladjam a saját kutyám kölykeit és bőven van rá vevő.Kamu állatvédők és egyéb széplelkek meg menjenek a szörmetelepekre meg a vágóhidakra tüntetni, ott még volna is okuk rá.
2012. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 Izabell ***** válasza:
87%

Egy picit beleszólnék ebbe.

Apukám kutyatenyésztô.[Kaukázusi juhászokat tenyészt]Nem csak a pénzt látjuk benne!!!Sôt egész nap velÜk vagyunk, gondozzuk, játszunk velÜk. Kutya nélkÜl el sem tudnánk képzelni az életet.Mindig meggyôzôdÜnk arról, hogy kihez, milyen helyre kerÜl a kiskutyus.Tartjuk a kapcsolatot a gazdikkal.KívÜlrôl megítélni könnyu lehet...DE..az a sok átvirrasztott éjszaka a szÜletendô kiskutyák mellett miert nem látszik?Meg az a sok betegség, amibôl helyre kell hozni és a gondoskodás...

A másik embercsoportot már én sem értem,akik eldobják saját állataikat...:(

2012. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
85%

#4 - nem a tenyésztőkről beszélek.

Hanem arról (például) amit az előtted válaszoló írt. Na ő csak a pénzben tud gondolkozni, semmi más nem érdekli.

2012. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
84%
Kedves 3as:Szóval jópénzért eladod őket,ez szép és jó és remélem a kutyáiddal jársz kiállításra,mindnek megvan a tenyészszemléje és tesztelve vannak a betegségekre!De van egy olyan gyanúm,hogy te is különböző hirdető oldalakon hirdeted a 30 ezres kutyákat amiből én köszönöm nem kérnék..
2012. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
10%
Nem is te vagy a célközönség. Oltva vannak a többire meg egyáltalán nincs igény. A kutyák egészségesek ,jól vannak tartva, minőségi kaját kapnak. Ha nem tetszik nem kell 30ezres kutyát venni mindenki választhat , de még egyszer leírom ,semmi nem tiltja hogy a kutyám kölykét eladjam... És bizony pénz is számít, mert nekem sem adnak puszira kenyeret a boltban.
2012. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
86%
Azt írod a "kutyák egészségesek", de vajon ezt be is tudod bizonyítani eseteleges szűrési eredménnyel. Ha nem, akkor csak egy szájhős vagy és egy undorító féreg szaporító!!!!
2012. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
És az sem utolsó szempont, hogy a védtelen kutyák kizsákmányolása mennyivel egyszerűbb pénzkereseti lehetőség, mint a kemény munka. Felvilágosítalak, kötelező chippel ellátni az eladott állatot! Szerencsére a szaporítók ellen indított első kezdeményezés hatására a NAV hajlandó lakossági bejelentés alapján próbavásárlásokat végezni a jelentett expressz/vatera hirdetésnél. A következő pedig a chip ellenőrzése lesz!
2012. ápr. 17. 14:03
 10/61 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez az egyetlen bevételem van rendes melóm is csak nem fizetik meg a munkát ebben az országban és kell a mellékes. Chip is van ,ha kifizetik. Várom a próbavásárlókat meg a NAV-ot, marhára nem érdekelnek, mint ahogy a többi sokezer embert sem akik adják veszik a jószágokat.
2012. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!