Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt közületek olyan...

Van itt közületek olyan akinek a yorkia megette a boltban vásárolt játékot? Legyen az plüss vagy műanyag!

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából az lenne,ha megette akkor lett e valami baja. Most fogok majd kutyust venni,de előtte megveszek mindent és nem tudom,hogy elég ha olyan játékot veszek amilyet bármelyik állatkereskedésben kapni vagy rendeljek a netről olyat ami kimondottan megemészthető anyagból készül. Előre is köszönöm a segítségeteket és sajnálom,ha butának tűnik a kérdés.

2012. ápr. 17. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan, kimondottan kutyának való játékot vegyél neki, amit nem tud szétrágni.
2012. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2012. ápr. 17. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát jót kérdeztél!


Nekem 4 kutyám van, a létező összes méretben:D

Tehát a legkisebb 8 kg, a legnagyobb 70 kg.


A kicsi még határeset, bár a rágókorszakában tudott hajmeresztő dolgokat művelni, de a nagyobbak mindent szétszednek.

(és a nagyobbak közt van 18 meg 28 kilós is.)


Én már nem is merek Fressnapfban kapható plüssjátékokat venni, mert még a vastag kötelet is szétkapják.


Nem mindig eszik meg, de találtam már egész zacskót, kötél vagy más textildarabot az ürülékükben...


Szerencsére még nem volt belőle baj, de minek kockáztatni...



Inkább valami jó erős gumis dolgot...

(De az a röfögő malac pl. hiába óriási siker, 3 percig tart, mert nagyon vékony "bőre".)



Majd kitapasztalod, milyen játék mehet a kutyádnak, de ez az emészthető kutyajáték jó ötletnek tűnik, mindjárt utánanézek én is!:)



Egyébként sok boldogságot a kutyushoz!:)

2012. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és köszönöm a válaszodat is :)
2012. ápr. 17. 19:27
 5/7 anonim válasza:

Nekem 2 éves a yorkim és annyira szeret játszani csipogókkal, hogy addig rágja, míg szét nem szedi. Nekem is az a tapasztalatom, hogy a Fressnapf-os játékok elég hamar szétmennek. Múltkor a Tesco-ban vettem egyet és az sokkal erősebb, valamint lényegesen olcsóbb is.

Amúgy az én kutyusom nem eszi meg a szétszedett műanyag darabokat.

2012. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :)
2012. ápr. 18. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 10-12 kilós keverék kutyám van, ő is mindent szétrág, amit csak tud. Teniszlabdáról leszedni a "héját", sípolós játékokból kiszedi a sípot, a speckó köteleket is percek alatt kivégzi.

pl: [link]

De egyik állatos boltban vettem még nagyon régen (kb 3 éve) egy zöld, tömör gumicsontot, azt nem tudja szétrágni. :) És még finom mentolos illatú is. :D

2012. jún. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!