Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kérdésem van lentebb (? )

Két kérdésem van lentebb (? )

Figyelt kérdés

Az egyik, hogy lehet-e egy 35 cm-es marmagasságú kutyát erkélyen tartani, ami nagyjából 1:20x 7 méter? Úgy, hogy minden nap le lenne fárasztva , meg bicikliznék vele.

A másik, hogy hogyan vehetném erre rá anyát, mert éppen válni készülnek és én furcsa mód a kutyám miatt aggódom mert mivel utca kutya volt ezért apa tuti vinni azonnal a menhelyre?!

A kutyám eddig udvaron élt egy másik kutyával de nem igazán rohangált, csak feküdt , ezért gondolom, hogy fölösleges a nagy hely. Hétvégénként találkozna barátjával is. Szóval szerintetek? Az a baj, hogy hallottam a törvényt miszerint minimum 10x10 négyzetm-es helyen lehet tartani kutyát, és így nem lehetne elvileg, de másokat is láttam már, hogy erkélyen tartanak kutyát. Délután meg órákat sétálnak és mozognak együtt. 15/L



2012. ápr. 17. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Állatot erkélyen tartani tilos! Pont a napokban olvastam, tv vagy rendelet mondja ki, már nem tudom pontosan, de amúgy is logikus, hogy nem, hiszen balesetveszélyes és különben is állat nem erkélyre való!
2012. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Miért csak az erkélyen lehetne?

A kutyák gyorsan megszokják a lakást. Ha a szüleid nem akarják a lakásba magukkal vinni, akkor nem való nekik kutya. Téged pedig sajnállak.

2012. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Anya, nem szereti a kutyát a lakásba. Undorodik tőlük.

Bár nem tudom, hogy mi lesz így a kutyámmal...Semmiképpen nem engedem, hogy elvigye egy menhelyre.

2012. ápr. 17. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Erkélyen semmiképp ne tartsd a kutyát te jó ég :) Menhely sem muszáj kereshetsz neki gazdit is még ha fáj is neked,de a kutyád érdekeit nézd a szemed elött! Ha apád menhelyre adná,anyukád meg lakásban nem tartaná így ezt az egy megoldást látom..
2012. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!