Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta?

Szerintetek fajtatiszta?

Figyelt kérdés

Kaptam a szomszédomtól egy német juhász kutyát aki most 9 hónapos. Vittük állatorvoshoz az állatorvos rögtön a törzs könyvét kérte, mi mondtuk hogy olyan neki nincs és nagyon csodálkozva nézett.

Ha tényleg fajta tiszta azt honnan lehet megtudni?

Mutatok egy pár képet róla:


[link]


[link]


[link]


[link]


Válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. ápr. 17. 21:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
80%
Hivatalosan akkor fajtatiszta, ha van törzskönyve.
2012. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%
az igaz,de ha arra vagy kíváncsi ő ízig-vérig németjuhász,nincs benne semmi keverék nagyon gyönyörű:) 9 hónapos akkor már viheted ivartalanítani is,esedékes már:)
2012. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Ivartalanítani vittük volna vagy is csak beszélni az orvossal de azt mondta jó lenne meg várni míg 1 éves nem lesz.
2012. ápr. 17. 21:44
 4/40 anonim ***** válasza:
55%
Ez hülyeség, más már fél évesen sőt 3 hónaposan is ivartalanítja a kutyáját..Semmi ok arra hogy most azt a 3 hónapot megvárjátok ezt nem csak én állítom rengeteg állatorvos alátámasztja..Más kúltúráltabb orvos nincs a közeletekben?:S
2012. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Kisvárdában lakunk, a legközelebbi szerintem Nyíregyházán lenne az állatkórház. De akkor megbeszélem a szüleimmel, hogy oda kérjenek időpontot.
2012. ápr. 17. 21:54
 6/40 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy szuka vagy kan? Mert ha szuka most van tüzelési időszak általában,már nem tüzel? Mert akkor meg kell várnotok a tüzelés végét és még 3 hetet utána! Ha nem tüzel nincs gond:)
2012. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Kan kutya. Akkor nem kell megvárunk az 1 éves kort?
2012. ápr. 17. 22:06
 8/40 anonim ***** válasza:
62%
Várjátok meg amig teljesen kifejlődik, a szervezet igy van kódolva, szüksége van azokra a hormonokra. egyébként egy nagyon szép kutya. és szuka kutyánál a tüzelés után nem 3 hetet kell várni, hanem 2 hónapot, mert addig még vérzékenyebb.
2012. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem inkább az állatorvosban bízz, ne az itt válaszolókban. Sokan tényleg tudják mit beszélnek, de szerintem vannak dolgok (pl egy pár hónapos kutya ivartalanítása) ami nem itt beszélnék le. Van orvos aki megcsinálja, és lehet hogy jól is teszi, de nekünk is azt mondták hogy várjuk meg az egy éves kort, megvártuk és kész.

Nem éri meg a kutya egészségét kockáztatni. Attól ha vártok egy kicsit semmi baja nem lehet.

2012. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Izabell ***** válasza:
92%

A bizonyításhoz tényleg kéne törzskönyv...

Elég sok német juhászunk volt már, és váltig állíthatom, hogy ez a kutyus fajtatiszta!Méghozzá a fajtájának egy gyonyoru példánya:)

Vigyázz rá nagyon ☻

2012. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!