Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen klubba mennél szívesen...

Milyen klubba mennél szívesen a kutyáddal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
night klubba
2012. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első, ezen behugyáltam XD

Kérdező, ezt mégis hogy értetted? :D

2012. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Catz ***** válasza:
Sportclub, fajtaklub, kirándulóklub, nightklub? :D
2012. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra irányult, hogy milyen kutya klubok lennének jók. pl. kirándulós, fajta, menhelyi, színű, intelligenciájú, félős, stb... klubok.
2012. ápr. 18. 09:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen olyan helyre, ahol nem menőznek a kutyával semmilyen tekintetben (édi-bédi vakarcsok divatbemutatója,avagy ki költi a legtöbb pénzt a kutyájára címmmel, netán csak a sportos juhászkutya a kutya, vagy csak kutyasuliba járt ebekkel bejárás stb).


Nekem egy egyáltalán nem édi-bédi yorkim van aki jól nevelet, kedves szeret játszani, szereti a barátságos kutyákat és kutyaként éli az életét.

Jár velünk kirádulni nem járt ugyan kutyasuliba de amire szüksége van egy jó nevelt kutyának azt tudja. A "nagykutyások" nem néznek rá úgy mint egy szerencsétlen vakarcsra pedig nem is ismerik.

Vagyis szerintem ilyenféle összejövetel nincs.........:)

2012. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha lenne ilyen klub akkor járnál is?
2012. ápr. 18. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha lenne annyi pénzem én ziher nyitnék egy olyan kávézót/vendéglőt ami kutya-ember barát:)) Gazdik beülnek kávézni és hozhatnák a kedvencüket is,nem kéne otthon hagyni,kutyusoknak is lenne egy hatalmas zöld terület a kávézó mögött ahol futkározhatnak áhh ilyen tök jó lenne:)

Klub szinten meg olyasmi lenne jó mint egy kutyaiskola csak akadálypályákkal,játékokkal,vetélkedőkkel, nagyon jó lenne:))

2012. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyne járnék - ha érdemes- akkor biztosan szakítanék rá időt!:) Feltéve ha nem a föld másik részén található:)
2012. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!