Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy ellenőrzik van e kutyám...

Hogy ellenőrzik van e kutyám ebadó miatt?

Figyelt kérdés

nemrég halt meg a kutyám,az ólat nem raktuk még el sehova, mert elfér az udvaron..meg ott a kutyakosár (műanyag) amit kifertőtlenítettem és a nyuszim használja napozni..

erre hülye szomszéd amikor körzeti orvos járt ki oltani házhoz és mondták neki hogy nézzék meg mennyi kutyacucc van és megbüntetnek.....azóta hetente járnak ki hozzánk, hogy ne dugdossuk a kutyát mert beperelnek minket..mit lehet tenni ilyenkor?

az ólat nem szeretnék kidobni, mert lehetséges hogy lesz még kutyánk, és miért vennék újat ha ez jó állapotú..


2012. ápr. 18. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert ahhoz nyilvántartás kéne, az Önkormányzatnak kéne összeírnia az ebeket. Ne hagyd magad, küld el őket a sunyiba. Elvileg az állatorvosnál is nyilván vannak tartva az általa kezelt kutyák. Ha minden évben oltattad, majd hozzá vitted altatásra a kutyát, akkor nincs sarad.
2012. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha vitted évente legalább egyszer oltásra vagy legalább 1X látta állatorvos onnantól kezdve nincs mit tenni. Az állatorvos lejelenti az önkormányzatnál, hogy van kutyád. Ha jól tudom akkor be kell menni az állatorvoshoz és kérni egy papírt hogy már nincs kutyád.
2012. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

van mindenről számlám, oltási biléták stb

de azt mondják azóta vehettem új kutyát és őt dugdosom..

2012. ápr. 18. 10:27
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
mond meg, hogy akkor keressék meg.
2012. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

én mondtam..anya meg azt mondta azért ne túrjanak a lakásunkban..

feljöttek mindenhova és körülnéztek de állítják hogy van kutya..elegem van már:(

2012. ápr. 18. 10:31
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédod meg pont erre ér rá, hogy leskelődjön mennyi kutyacucc van még nálatok.... szánalmas

Ne dobd ki az ólat, meg a kutyacuccokat se, bizonyítsák, hogy van ott, de mivel úgysincs így nem tudják.

Meg tételezzük fel, hogy lenne, úgysem tudnád egész nap addig dugdosgatni, hogy ne vegyék észre, csak ugat, meg kiengeded stb., szerintem senki el sem hinné, hogy napok óta dugdosod.

2012. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ahova szoktad vinni állatorvoshoz, nem tudod felhívni, hogy meghalt, és vegye ki a nyilvántartásból?
2012. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

....ez most komoly?! Erre van ember, pénz, és állás?

Szerintem megérné egy "hirhedt" műsorba bejelenteni, hogy ezt is mutassák meg, hogy a hivatal a "pénzszagra" hírtelen előkerül, bezzeg máskor........szánalmas egy ország

2012. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen nem kell foglalkozni velük. A házba be ne engedjetek senkit, csak a rendőrség mehet be, de nekik is házkutatási parancs szükséges!!!Büntessen, mire büntetne, dugdosod a kutyát... ilyen szabálysértés nincs, a rendőrségen kiröhögik.A

Amúgy ahvá jártatok állatorvoshoz nem jelentettétek le hogy elpusztult a kutya? Ott kellene intézkedni elsősorban.

2012. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek semmit sem! Ki az aki hetente jár hozzátok zaklatni benneteket? Mi köze van hozzá, hogy van-e kutyátok? Miért büntetnének meg, mikor nem tilos kutyát tartani?
2012. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!